Iššūkiai plėtros nesustabdė: „Rimi“ metus užbaigia dviem parduotuvių atidarymais Vilniuje ir Lentvaryje

2022 m. Gruodis 08 d.
Išsikėlęs tikslą iki 2023 metų Lietuvoje turėti 100 parduotuvių mažmeninės prekybos tinklas „Rimi“ link jo įgyvendinimo šiemet priartėjo atverdamas keturias naujas parduotuves. 

Šiuolaikiškai įrengtos ir pirkėjų pamėgtą asortimentą siūlančios  parduotuvės rudenį atidarytos Zujūnuose, kiek vėliau – Trakuose, o šią savaitę – Lentvaryje ir Čekoniškėse. Prekybos tinklo „Rimi“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius pažymi, kad net itin sudėtingais metais kolektyvas sugebėjo nenukrypti nuo anksčiau suformuotų tikslų ir greitai reaguoti į besikeičiančią situaciją.

Įmonės plėtros nesustabdė kylančios energetikos kainos 

Rekordinė infliacija, energetikos kaštų augimas daugumą įmonių privertė koreguoti savo metinius tikslus. „Nebuvome išimtis – kaip ir visų verslo įmonių, taip ir mūsų, tokios aplinkybės  nenuteikė optimistiškai, bet surėmėme pečius ir visi kartu numatėme veiksmų planą, kaip galime sutaupyti. Atsisakėme perteklinio apšvietimo automobilių aikštelėse prie prekybos centrų,  parduotuvėse peržiūrėjome imliausius elektrai šaldomus plotus ir ėmėmės veiksmų, leidžiančių optimaliai sutaupyti elektros energiją“, – pasakoja „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius.

Nors trūkinėjančios logistikos grandinės dėl karo Ukrainoje komplikavo plėtros planus, šiais metais „Rimi“ atidarė „super market“ formato parduotuves Zujūnuose, Trakuose, Lentvaryje ir „hyper market” formato Čekoniškėse. Įmonė planingai siekia užsibrėžto tikslo – iki 2023 metų pabaigos išplėsti tinklą iki 100 parduotuvių visoje Lietuvoje.

„Augimas svarbus kiekvienam verslui, tai ir mūsų strateginė kryptis. Be to, dirbame maisto sektoriuje, kuris net ir sudėtingiausiomis sąlygomis turi aprūpinti žmones maisto produktais. Dabar toks metas, kai reikia dar labiau įsiklausyti į pirkėjų poreikius, jausti, kaip keičiasi jų apsipirkimo įpročiai, gyvenimo būdas, koks parduotuvių formatas jiems tinkamiausias, kur patogu apsipirkti savaitgaliais, o kur – darbo dienomis. Taigi, stebime miestų plėtros tendencijas ir labai gerai apgalvojame, kokio tipo parduotuvės tam tikroje vietoje – norime, kad ji būtų pritaikyta bendruomenės poreikiams ir atitiktų lūkesčius, kad žmonės netoli savo namų rastų viską, ko reikia kasdieniam gyvenimui, būtų draugiškai ir greitai aptarnauti bei sutaupytų brangaus savo laiko“, – pasakoja V. Lukoševičius.

Pilaitėje – naujas prekybos centras  

Šiandien Vilniaus pakraštyje, Pilaitės pr. 65 atidarytoje „hypermarket“ formato „Rimi“ parduotuvėje bus galima įsigyti pagrindinių maisto produktų, reikalingų kasdienai. Net 1726 kv. metrų prekybinio ploto parduotuvėje, į kurios įrengimą investuota apie 1,1 mln. eurų, sukurta daugiau kaip 30 darbo vietų. Parduotuvė bus patogi tiek grįžtantiems po darbo į šalia įsikūrusį gyvenamąjį rajoną, tiek vykstantiems pro šalį – šalia įrengta erdvi apie 90 vietų automobilių aikštelė.

Stabtelti kvies ir aplinka: šalia prekybos centro įrengtas 100 ąžuoliukų parkas su pasivaikščiojimo takais – tai dar viena poilsio zona miestiečiams. Po prekybos centro stogu taip pat įsikūrė „Gintarinė vaistinė“, „Alynas“, „Gėlės“, norinčių užkąsti lauks restoranas „Felix Chicken“, o turinčių augintinių – veterinarijos vaistinė „Vet1“.

Pirmoji parduotuvė su saulės kolektoriais – Lentvaryje

Šią savaitę dar viena nauja „supermarket“ formato „Rimi“ parduotuvė duris atvėrė Lentvaryje, adresu Lentvario g. 61A. Tai pirmasis „Rimi“ prekybos centras, ant kurio stogo įrengti saulės kolektoriai. „Ši naujovė leis ne tik sutaupyti, bet ir pasinaudoti atsinaujinančios energijos privalumais. „Supermarket“ tipo prekybos centrai orientuoti į  vietos bendruomenes, kurios plečiasi aplink didmiesčius, dauguma čia gyvenančių žmonių važinėja dirbti toliau nuo savo gyvenamosios vietos. Lentvaris – Vilniaus priemiestis, todėl grįžtantiems po darbo bus patogu apsipirkti šalia namų, o skubantys galės pasinaudoti „Drive” paslauga ir atsiimti jau paruoštą krepšelį“, – sako V. Lukoševičius.

Į šios parduotuvės įrengimą investuota apie 700 tūkst. eurų, sukurtos 25 naujos darbo vietos. Kartu su „Rimi“ parduotuvės pastate, kurio plotas siekia 1600 kv.m., taip pat įsikūrė „Benu“ vaistinė.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 83   mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Bendrovėje dirba beveik 3 300 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic“ dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.


Populiarūs straipsniai