Iškilmingai pasveikinome „Rimi Lietuva” dešimtmečius

2012 m. Kovas 01 d.
Darbuotojai yra didžiausia prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ vertybė, o ištisus 10 metų lojalumą kompanijai demonstruojantys ir joje dirbantys darbuotojai nusipelnė ypatingos pagarbos ir tik jiems skirtos šventės. 
 
Būtent šia proga sostinės viešbutyje „Grata“ vasario 24 d., penktadienį, buvo surengtas darbuotojų, įmonėje išdirbusių 10 metų, iškilmingas sveikinimas. Į renginį atvykę 119 įmonei ypač svarbūs darbuotojai buvo pasitikti labai šventiškai – su gėrimais ir užkandžiais, fone skambant melodingai saksofono muzikai. Šventiška atmosfera buvo siekiama, jog darbuotojai jaustųsi pagerbti bei suprastų, jog yra labai svarbūs visai kompanijai.
 
Pasistiprinę ir pasišnekučiavę 10-mečiai buvo pakviesti paklausyti „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Christian Wijkstrom žodžio. Christian savo kalboje peržvelgė svarbiausius RIMI istorijos etapus, praėjusių ir šių metų tikslus, kuriuos pasiekti padeda būtent RIMI darbuotojai. Jis taip pat negailėjo padėkos žodžių, džiaugėsi, kad jau antrą kartą turi galimybę susitikti su RIMI ištikimais darbuotojais, ir ragino juos pasilikti dar dešimčiai metų RIMI.
 
Apsikeitus padėkomis ir gražiais žodžiais, visi susirinkusieji šventės dalyviai buvo pakviesti atsiimti jiems skirtų dovanų - kiekvienam iš 119 darbuotojų buvo įteikta po firminį RIMI logotipu pažymėtą rankinį laikrodį. Vėliau visi buvo pakviesti vaišintis šventiniu RIMI tortu, kurį pjaustė Christian. 
 
Šių darbuotojų tarpe - 103 prekybos centrų darbuotojai ir 16 biuro darbuotojų. Išties nemažą jų skaičių paaiškina tai, jog būtent prieš 10 metų Vilniuje duris atvėrė du didieji RIMI Hypermarketai (Žirmūnuose ir Savanorių pr.), kuriuose ir pradėjo darbą dauguma šių darbuotojų.

Populiarūs straipsniai