Įsigydami iš anksto nesupakuotas švaros ir higienos prekes „Rimi“ pirkėjai sutaupė 700 kilogramų plastiko

2022 m. Kovas 22 d.
2021 m. pirmasis Baltijos šalyse pradėjęs prekiauti iš anksto nepakuotomis švaros ir higienos prekėmis prekybos tinklas „Rimi“ savo parduotuvėse plečia tokių produktų saleles. 

Aukštos kokybės buities ir higienos priemonių jau šio mėnesio pabaigoje pirkėjai galėsi įsigyti dar 5 prekybos centruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Anot „Rimi Baltic“ socialinės atsakomybės strategijos ir vystymo vadovo Liudviko Aleliūno, nuo praėjusių metų šis sprendimas Lietuvos pirkėjams padėjo sutaupyti beveik 700 kilogramų plastiko.  

Praėjusiais metais pirkėjams pristatęs iš anksto nesupakuotų namų buities ir asmens higienos priemonių bei aplinkai draugiškesnėse ar pakartotinai pernaudojamose pakuotėse supakuotų gaminių saleles „Rimi“ ir toliau plečia šį „nulinių atliekų“ sprendimą.

Anot „Rimi Baltic“ socialinės atsakomybės ir strategijos vystymo vadovo Liudviko Aleliūno, pirkėjai pamėgo aplinkai draugišką naujovę, o pirmaisiais metais pasiekti rezultatai kalba patys už save. „Džiaugiamės, kad mūsų pirkėjams rūpi aplinkai draugiški ir tvarūs sprendimai. Paprastas, kasdienis apsipirkimas gali virsti investicija į tai, kad mūsų planeta taptų švaresnė ir praėję metai tai tik įrodė. „Nulinių atliekų“ produktai per 2021 m. pirkėjams padėjo sutaupyti beveik 700 kilogramų plastiko. Tikimės, kad plėsdami šių prekių saleles žengsime į priekį sprendžiant plastiko vartojimo ir aplinko taršos problemas“, – sako L. Aleliūnas. 

Iki šiol aukštos kokybės švaros ir kūno priežiūros priemonių pirkėjai galėjo įsigyti trijose „Rimi“ tinklo parduotuvėse Vilniuje: Šiaurės miestelyje įsikūrusioje „Rimi“, prekybos ir laisvalaikio centre „Panaroma“ bei praėjusiais metais duris atvėrusiame didžiausiame išparduotuvių centre „Vilnius Outlet“.

Vasario pabaigoje specialiai įrengtas saleles pirkėjai galės išvysti ir dar penkiose didžiųjų Lietuvos miestų prekybos centruose. Naujos salelės Vilniuje įrengtos Kedrų g. esančioje „Rimi Mylia“, taip pat prekybos centruose „Nordica“ ir „Domus Pro“. Tuo tarpu Kaune pirkėjai šių prekių galės įsigyti prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“, o Klaipėdoje – prekybos centre „Arena“ įsikūrusioje „Rimi“.

Specialiai įrengtose salelėse pirkėjai ir toliau ras platų asmens higienos bei buitinės chemijos priemonių pasirinkimą. Asortimentą papildys ir įvairios naujienos. „Atnaujinome ir praplėtėme skystos buitinės chemijos asortimentą (šampūnai, valikliai, muilai ir pan.), kurį pirkėjai galės įsipilti ir į savo atsineštas talpas. Pristatysime ir naujas indaplovių tabletes, kurias bus galima įsigyti kaip sveriamą produktą – be papildomų plastiko ar kartono įpakavimų. Taip pat praplėtėme gabalinių muilų asortimentą ir pirkėjams pristatysime universalų muilą, su kuriuo bus galima net valytis dantis“, – asortimento naujienas vardija L. Aleliūnas. 

Šios kategorijos produktų pirkėjai galės įsigyti įsipildami į savo atsineštas ar čia pat salelėse siūlomas daugkartines, iš perdirbtų medžiagų pagamintas taras.

Ateityje numatoma „nulio atliekų“ projektą plėsti ir kitose „Rimi“ tinklo parduotuvėse. Šiuo metu toks sprendimas sėkmingai įgyvendinamas ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.


Populiarūs straipsniai