Iš prekybos RIMI išimti kokybės reikalavimų neatitinkantys vafliai „Poesia“ (ATNAUJINTA INFORMACIJA)

2013 m. Sausis 31 d.

 

GERBIAMI PIRKĖJAI!
 
Dar kartą primename, jog siekdami išvengti galimo pavojaus, jokiais gamintojo „Magnolia Sp. Z o. o.“ produktais savo prekybos centruose neprekiaujame. 
 
Visi šio gamintojo produktai yra centralizuotai grąžinami ir griežtai prižiūrint bus sunaikinti.
 
Ir toliau informuosime jus apie tyrimą, susijusį su šio gamintojo produktais.
 
Paskutinė informacija (2013-01-29) iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pranešimo spaudai:
 
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo papildomą informaciją iš Europos Komisijos dėl Lenkijos gamintojo ,,Magnolija Sp. Z o. o.” galimai nesaugių konditerijos produktų, apie kuriuos buvo paskelbta Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF.
 
Lenkijos prokuratūra, vykdanti šio atvejo tyrimą, paviešino atliktų laboratorinių tyrimų rezultatus. Nustatyta, kad svetimkūniai, aptikti pieno milteliuose, naudotuose konditerijos gamyboje – nuodinga cheminė medžiaga bromadiolonas. Ši medžiaga iš tikrųjų naudojama žiurknuodžių gamyboje.
 
Valstybinė Lenkijos higienos inspekcija pateikė prašymą prokuratūrai leisti paviešinti laboratorinių tyrimų rezultatus Europos Komisijai per Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistemą. Pasak Lenkijos specialistų, nustatytos granulių koncentracijos nekelia realios grėsmės žmonių sveikatai ar gyvybei, be to, trūksta faktinių įrodymų, kiek šių svetimkūnių su pieno milteliais pateko į konditerijos produktus. Lenkijos atsakingos institucijos pranešė, kad naujų produktų su užkrėstais bromadiolonu pieno milteliais nebuvo pagaminta.
 
Siekiant apsidrausti nuo nekokybiškos produkcijos patekimo vartotojams, visi galutiniai maisto produktai, kurių gamybai buvo panaudoti minėtos partijos (202) pieno milteliai, pašalinti iš rinkos. Tai atlikta visose valstybėse, į kurias buvo importuoti šie galimai nesaugūs lenkiški saldumynai. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba išsiuntė ištirti šių galimai nesaugių lenkiškų saldumynų mėginius ištirti ES laboratorijoje ”Eurofin”.
 
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos prašymu, Lenkija pateikė visų verslo operatorių sąrašus, kurie gavo šią produkciją (kurios gamybai buvo panaudoti 202 partijos pieno milteliai). Ši Lenkijos higienos inspekcijos per RASFF sistemą pateikta informacija buvo paskelbta Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos tinklapyje.
 
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Lietuvoje laikinai uždrausta prekiauti visa Lenkijos įmonės ,,Magnolia Sp. Z o. o.” pagaminta produkcija.
 
 
---------
 
2013 m. sausio 17 d. „Rimi Lietuva“ gavo prašymą iš Lenkijos gamintojo „Magnolia” atšaukti iš rinkos vaflius „Poesia“ su pienišku kremu (2x35g), serijos numeriai 2-0805-060913; 2-0806-060913, iš visų RIMI parduotuvių. 
 
Gamintojas įtaria, kad produkto gamyboje naudoti pieno milteliai neatitinka kokybės reikalavimų. 
 
Siekiant išvengti potencialaus pavojaus mūsų pirkėjams, UAB „Rimi Lietuva” nedelsiant reagavo į gautą informaciją ir atšaukė produktą iš prekybos visuose „Rimi Lietuva“ prekybos tinklui priklausančiuose centruose.
 
Kviečiame „Rimi Lietuva“ pirkėjus, kurie pirko vaflius “Poesia“ su pienišku kremu (EAN 475205000554), grąžinti prekę į artimiausią RIMI prekybos centrą - kompensuosime patirtas išlaidas. 
 
Atsiprašome už nepatogumus.

Populiarūs straipsniai