Ir pandemijos metu „Rimi“ pirkėjai išlieka empatiški: aktyviai dalyvavo rudeninėje „Maisto banko“ akcijoje

2020 m. Spalis 26 d.
Spalio 23-24 d. vykusi tradicinė „Maisto banko“ akcija dar kartą patvirtino „Rimi“ pirkėjų geranoriškumą ir norą padėti sunkiau gyvenantiems.

Per praėjusį penktadienį ir šeštadienį, Lietuvai bei visam pasauliui dėl koronaviruso pandemijos sudėtingu metu, vykusią akciją „Rimi“ pirkėjai iš viso aukojo beveik 13 500 kartų. Daugiau nei 700 savanorių, dirbusių „Rimi“ parduotuvėse, iš pirkėjų sulaukė ir surinko beveik 50 tūkst. įvairių ilgo galiojimo maisto prekių, kurios pasieks jų laukiančiuosius visoje Lietuvoje.

„Pavasarį dėl tuo metu tik prasidėjusios pandemijos negalėję organizuoti tradicinės „Maisto banko“ akcijos, labai laukėme ir kruopščiai ruošiamės rudens akcijai. Ypatingai rūpinomės, kad akcija nekeltų pirkėjų rūpesčio saugumu. Nors savanorių dėl pandemijos prekybos vietose šiemet dirbo mažiau, jie atliko ypatingai didelį darbą, organizuodami paramos rinkimą. Žinoma, esame ypatingai dėkingi pirkėjams, kurie šiuo sudėtingu metu aukojo ne tik produktus, bet ir savo laiką, dalį jo skirdami nupirkti ir paaukoti maisto prekių sunkiau gyvenantiems“, – sako labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ vadovas Simonas Gurevičius

Daugiausia aukojo sostinėje veikiančių didžiųjų, hypermarket formato, „Rimi“ pirkėjai. Vien Šiaurės miestelyje, Kedrų gatvėje, žinomoje kaip Savanorių „Rimi“, prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, prekybos centre „Mandarinas“ ir pirkinių slėnyje „Nordika“ veikiančių „Rimi“ pirkėjai sunkiau gyvenantiems paaukojo prekių už daugiau nei 10 tūkst. eurų. Visos „Rimi“ pirkėjų paaukotos maisto prekės per daugiau nei 230 įvairių socialinių organizacijų, su kuriomis bendradarbiauja „Maisto bankas“, pasieks apie 25 tūkst. skurdžiai gyvenančių žmonių įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.


Populiarūs straipsniai