Į „Rimi“ prekybos centrą – kaip pas gerą kaimyną

2007 m. Rugsėjis 13 d.
Naują ir kaimyniškai jaukų prekybos centrą atidaranti „Rimi Lietuva“ skelbia: „Patogu nuo pirmos dienos“. Antakalnio mikrorajone rugsėjo 13 d., 8 val. atidaromoje parduotuvėje „Žiedas“ pirkėjai kasdien, greitai ir patogiai galės įsigyti šviežių produktų, lygiai taip pat, kaip užsuktų pasiskolinti druskos pas greta gyvenantį kaimyną.
 
„Naujasis „Rimi“ prekybos centras bus įrengtas gyvenamojo namo pirmame aukšte, tad norime, kad jis būtų jaukus. Pritrūkę reikiamų produktų, netoliese gyvenantys žmonės čia galės užsukti tiesiog su šlepetėmis ar chalatu – tarsi pasiskolinti druskos ar degtukų pas gerą kaimyną. Tai parduotuvė, kurioje viskas po ranka – savame kieme“, - sako „Rimi Lietuva” generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
Atidarymo proga, visų apsilankiusių naujame prekybos centre „Žiedas“ („Supermarket“) lauks ne tik specialūs prekių pasiūlymai bei degustacijos, bet jaukią šventinę nuotaiką kurs specialiai šiai progai pasamdyti aktoriai. Apsivilkę chalatais, įsispyrę į šlepetes, o į plaukus prisisukę suktukų, aktoriai parduotuvėje vaikštinės lyg namie ir kitiems lankytojams siūlys kartu išgerti kavos ar suvalgyti gabalėlį šokolado.
 
Kaip ir visi naujai įsikūrę kaimynai, naujame „Rimi Lietuva“ prekybos centre besisukiojantys aktoriai žada apsilankyti pas greta gyvenančius žmones ir įteikti jiems simbolines dovanas. Juk įkurtuves būtina atšvęsti kartu su kaimynais! Patys mažiausi parduotuvės lankytojai atidarymo metu džiaugsis saldainiais bei spalvingais balionais.
 
Šventišką naujojo PC „Žiedas“ atidarymo nuotaiką pajus ne tik visai šalia prekybos centro gyvenantys vilniečiai, tačiau ir viso Antakalnio rajono gyventojai. Šalia prekybos centro esanti aplinka šiomis dienomis bus nuotaikinga: medžiuose supsis spalvingi kaspinai ir balionai, o gatvėse vaikštinės chalatais ir šlepetėmis pasipuošę aktoriai ir kalbins praeivius.
 
Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 55 parduotuves visoje Lietuvoje: 22 „Rimi“ („Supermarket“), 9 „Rimi Hypermarket“ ir 24 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.
 
 

Populiarūs straipsniai