Į Lenkiją nebeskubantiems alytiškiams nauja „Rimi“ parduotuvė

2009 m. Rugpjūtis 13 d.
Bendrovė „Rimi Lietuva“ atidaro pirmąjį „Supermarket“ tipo prekybos centrą Alytuje ir sėkmingai tęsia tinklo plėtros strategiją. Šiemet tai jau ketvirtoji naujai atidaroma „Rimi“ parduotuvė Lietuvoje.
 
Naujajame prekybos centre, kaip ir kitose „Rimi“ parduotuvėse, vyks įvairios mažų kainų akcijos. Bendrovės atstovai Alytuje pastebi, kad šiuo metu alytiškiai daugiausia orientuojasi į prekes su nuolaidomis, didesnių akcijų metu prekės išparduodamos per kelias valandas. Perkamiausios yra bakalėjinės prekės: miltai, cukrus, kava ir kt., tuo tarpu pramoninių prekių pardavimas vyksta vangiai. Alytuje, lyginant su didžiaisiais šalies miestais, pirkėjai renkasi kuklesnes ir pigesnes prekes. Naujosios parduotuvės asortimentas sudarytas atsižvelgiant į šias vartojimo tendencijas.
 
Analizuojant pardavimų tendencijas matyti, kad šiam miestui, kuris yra palyginti netoli nuo Lenkijos, didelę įtaką turi pakilęs zloto kursas. Žmonės vis rečiau traukia apsipirkti į kaimyninę šalį, vietoj to renkasi vietos parduotuves. Pastebėta, kad kinta apsipirkimų dažnumas – išsiskiria dvi pirkėjų grupės, kurios pagal savo pajamas, planuoja ir apsipirkimus – savaitinius, kurie reiškia didesnes išlaidas vienu metu, arba mažesnius, kai perkama dažniau, tačiau mažiau prekių.
 
Įkurdama naująją parduotuvę Alytuje, „Rimi“ įsteigė 24 naujas darbo vietas. „Sulaukėme rekordiškai daug norinčiųjų įsidarbinti paraiškų. Į vieną vietą kandidatavo net 52 žmonės. Mieste buvo uždaryti keli pramonės objektai, todėl padaugėjo žmonių, ieškančių darbo. Džiaugiamės, kad bent daliai jų galime suteikti darbo vietas“, – teigė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holmberg.
 
„Rimi“ prekybos centras, išsidėstęs 800 kvadratinių metrų plote, atidaromas šalia kelio Vilnius-Alytus, Pulko g. 51 A, todėl į jį patogu bus užsukti ir alytiškiams, ir vykstantiems pro šalį. Iki šiol Alytuje veikė viena „Hypermarket“ tipo ir viena „Supernetto“ parduotuvė.
 
Dar vienas „Supermarket“ atidarymas planuojamas šį rugpjūtį Vilniuje.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 65 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 27 „Supermarket“, 13 „Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai