Giedrius Bandzevičius tampa naujuoju „Rimi Baltic“ vadovu

2021 m. Lapkritis 09 d.
„ICA Gruppen“ šiandien paskyrė Giedrių Bandzevičių naujuoju bendrovės „Rimi Baltic“ generaliniu direktoriumi. 

Jis pareigas perims iš Edgaro Sesemanno, kuris po 14 metų darbo „Rimi“ ir 23 metų bendrai „ICA“ grupėje baigia profesinę karjerą ir išeina į pensiją. Giedrius Bandzevičius šiuo metu yra „Rimi Lietuva“ vadovas, šias pareigas jis eina nuo 2017 metų.

„Vertinu šią galimybę, kurią man suteikia „ICA Gruppen“, ir džiaugiuosi galėdamas tęsti Edgaro darbą kaip naujasis „Rimi Baltic“  vadovas. Turėdami stiprų prekės ženklą, užtikrintą produktų bei paslaugų kokybę ir, ne mažiau svarbu, – labai patyrusių bei įsitraukusių kolegų komandą, esame gerose pozicijose, kad galėtume ir toliau auginti „Rimi Baltic“ verslą“, – sako Giedrius Bandzevičius, paskirtasis „Rimi Baltic” generalinis direktorius.

„Norėčiau išreikšti savo didžiausią padėką visiems „Rimi Baltic“ kolegoms, dirbantiems Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, bei visai „ICA Gruppen“ už puikius 23 metus, praleistus kartu. Įsitraukimas ir energija, kuriuos jaučiau dirbdamas „Rimi Baltic“, buvo mūsų sėkmingos kelionės pagrindas ir esu įsitikinęs, kad tai tęsis vadovaujant Giedriui,“ – sako Edgaras Sesemannas, atsistatydinęs „Rimi Baltic“ vadovas.

„Esu labai laimingas, galėdamas pasveikinti Giedrių Bandzevičių tapus naujuoju „Rimi Baltic“ generaliniu direktoriumi. Giedriaus indėlis prisidedant prie puikių „Rimi Lietuva“ rezultatų, pasiektų pastaraisiais metais, buvo labai svarbus. Džiaugiuosi galimybe kartu su juo dirbti „ICA Gruppen“ vadovų komandoje“, – sako Peras Strombergas, „ICA Gruppen“ generalinis direktorius. – Tuo pačiu norėtume nuoširdžiai padėkoti Edgarui Sesemannui. Edgaras perėmė „Rimi Baltic“ vairą sudėtingu metu, vykstant finansinei krizei. Padedant jo ekspertinėms mažmeninės prekybos žinioms, „Rimi Baltic“ tapo viena iš sėkmingiausių prekybos bendrovių Baltijos šalyse.“ 

„Rimi Baltic“ trijose Baltijos šalyse valdo 289 jai pilnai priklausančias parduotuves bei 20 e-prekybos stotelių. „Rimi Baltic“ bendros pardavimo pajamos 2020 m. buvo 1561.9 mln. Eur.  

Giedrius Bandzevičius lapkričio ir gruodžio mėnesiais dirbs kartu su Edgaru Sesemannu iki jo paskutinės darbo dienos, kuri bus 2021 m. gruodžio 31 d., o nuo 2022-ųjų sausio mėn. taps „ICA Gruppen“ vadovų komandos nariu.

 


Populiarūs straipsniai