Už neįgaliųjų įdarbinimą „Rimi“ įteiktas „Metų verslo“ apdovanojimas

2022 m. Vasaris 16 d.
Kasmetiniuose Kauno miesto savivaldybės apdovanojimuose „Kaunas visiems“ prekybos tinklas „Rimi“ paskelbtas laureatu „Metų verslo“ kategorijoje.

2021-aisiais „Rimi“ be valstybės paramos įdarbino daugiausia negalią turinčių asmenų Kauno mieste ir labiausiai prisidėjo prie neįgaliųjų integracijos.

„Neįgaliųjų integracija – vienas didžiausių „Rimi“ strateginių prioritetų, kurio nuosekliai laikomės stiprindami įvairovę mūsų organizacijoje. Ji atneša didelės pridėtinės vertės tiek į nuolatinį tobulėjimą orientuotam verslui, tiek ir visuomenei. Įdarbindami neįgalius žmones, pirmiausia, vertiname jų motyvaciją ir norą. Šie kriterijai taikomi visiems, nepriklausomai nuo jų fizinių ar kitų ypatumų“, – sako „Rimi“ personalo vadovė Vaida Kaikarienė.

Įdarbinant negalios paliestus žmones ir siekiant atliepti jų specialius poreikius, „Rimi“ nuolat bendradarbiauja su įvairiomis valstybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, vadovaujasi darbuotojų grįžtamuoju ryšiu. Prekybos tinklas jau ilgus metus įdarbina ir apmoko įvairaus pobūdžio negalią turinčius žmones, o šiuo metu visoje Lietuvoje „Rimi“ parduotuvėse jau dirba keli šimtai neįgaliųjų.

„Šioje srityje esame nuėję tolimą kelią – tęstinė neįgaliųjų integracija yra vienas mūsų bendrovės tvarumo strateginių prioritetų, kurio nuosekliai laikomės stiprindami įvairovę mūsų organizacijoje ir skatindami tai daryti kitus. Tikime, kad darbuotojų ir jų požiūrių skirtumai yra mūsų stiprybė, kuri atneša didelės pridėtinės vertės tiek į nuolatinį tobulėjimą orientuotam verslui, tiek visai visuomenei. Įdarbindami žmones visų pirma vertiname tai, kokia yra jų motyvacija ir noras dirbti – šie kriterijai taikomi visiems, nepriklausomai nuo jų fizinių ar kitų ypatumų“, – sako „Rimi Lietuva“ personalo vadovė Vaida Kaikarienė.

Prekybos tinke „Rimi“ neįgalieji užima įvairias darbo pozicijas nuo salės darbuotojų iki biuro administravimo ir klientų aptarnavimo specialistų. „Kai kuriems neįgaliesiems tai yra pirmasis susidūrimas su atvira darbo rinka ir pirmoji galimybė „pasimatuoti“ norimą darbą, tad labai džiaugiamės galėdami jiems suteikti tokią progą. Sveikiname Kauno darbuotojus, šiltai į savo ratą priimančius žmones su įvairia negalia ir padedančius jiems sėkmingai integruotis į darbo rinką“, – sako prekybos tinklo „Rimi“ personalo vadovė.

„Rimi Lietuva“ yra „Lietuvos įvairovės chartijos“ ambasadorė, turinti didelį įdirbį skatinant įvairovę ir lygias galimybes įmonėje. Bendrovė siekia užtikrinti lygias galimybes darbe kiekvienam ir skleisti įvairovės principus versle bei visuomenėje. Pernai prekybos tinklas prisijungė prie Neįgaliųjų reikalų departamento iniciatyvos „Jokio skirtumo“, kurios tikslas – informuoti ir šviesti visuomenę parodant, kad žmonės su negalia yra lygiaverčiai visuomenės nariai. Jau daugiau nei trylika metų bendrovė vykdo žmonių su negalia integracijos programą ir šiuo metu turi daugiau nei 200  darbuotojų su negalia, kurie dirba tiek įmonės biure, tiek parduotuvėse.

 


Populiarūs straipsniai