Gera žinia pajūrio gyventojams: Klaipėdoje duris atvėrė nauja „Rimi“ parduotuvė

2023 m. Rugpjūtis 10 d.
Ketvirtadienį Klaipėdoje, adresu Minijos g. 153, duris atvėrė nauja „Rimi“ parduotuvė.

Anot „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, „Super Market“ formato parduotuvė atlieps kaimyninių mikrorajonų gyventojų poreikius, o ruošiantis naujiems mokslo metams joje galės patogiai apsipirkti ir šeimos su mokyklinio amžiaus vaikais. Šiemet tai jau trečias Lietuvoje atidarytas „Rimi“ prekybos centras, į kurio įrengimą investuota 600 tūkst. eurų.  

Pasak „Rimi Lietuva“ atstovo, nauja parduotuvė tankiai apgyvendintame Klaipėdos Žvejybos uosto mikrorajone iškilo įgyvendinant strateginį tinklo plėtros planą. 1 137 kv. m. ploto prekybos centre, iš kurių prekybinei salei skirta 745 kv. m. plotas, įdiegti sprendimai ir siūlomas asortimentas suformatuotas remiantis didelėse parduotuvėse perkančiųjų poreikiais bei įpročiais. 

„Tokio formato parduotuvėse norime savo pirkėjus aprūpinti viskuo, ko reikia šeimos kasdienybei. Klausomės ir girdime savo klientus, todėl aplink gyvenantys klaipėdiečiai visai šalia namų galės patogiai ir greitai įsigyti kasdien reikalingų šviežio maisto prekių, taip pat jau paruoštų kulinarijos, konditerijos gaminių, kepinių bei būtiniausių buities prekių. Siūlome atkreipti dėmesį ir į mūsų privačios etiketės produktus, kurie padės sutaupyti ne tik akcijų metu, bet ir kasdien, įsigyjant kasdienio krepšelio produktus“, – sako V. Lukoševičius. 

Prekybos centras įrengtas pagal naują koncepciją, daugiau dėmesio skiriant parduotuvės funkcionalumui ir patogiam apsipirkimui savitarnos kasose: „Siekiame būti geriausiai klientus aptarnaujančiu prekybos tinklu Lietuvoje, todėl norime sudaryti galimybę „Rimi“ savitarnos kasose atsiskaityti patogiai ir greitai. Tai – vienas iš mūsų klientų norų, todėl tikimės, kad modernesnis erdvės sprendimas ir didesniems prekių krepšiams pritaikytos savitarnos kasos leis pirkėjams išvengti eilių net piko metu.“

Naujiems mokslo metams besiruošiančios šeimos galės susidėlioti ir būtiniausių mokyklinių reikmenų krepšelį. Pasak V. Lukoševičiaus, asortimente yra visko, ko gali prireikti sklandžiai mokslo metų pradžiai: skirtingų kanceliarijos bei elektronikos prekių, dažų, sąsiuvinių, pratybų, kuprinių, vaikiškų drabužių, priešpiečių dėžučių ir gertuvių. Be to, atidarymo savaitę naujame prekybos centre pirkėjų lauks specialios akcijos bei pasiūlymai, o senjorai kiekvieną pirmadienį su lojalumo kortele galės apsipirkti pigiau. Gyventojai, kurie apsipirks dažniau, gaus asmeninius pasiūlymus ir savo mėgstamus produktus galės  pirkti su specialiomis nuolaidomis, taip sutaupydami dar daugiau.

„Šeimos su vaikais, naudodamiesi lojalumo programa, džiaugsis išskirtinėmis nuolaidomis įvairių amžių vaikų prekėms. Į naująją parduotuvę atvykę apsipirkti su vaikais galės pasinaudoti arčiau įėjimo įrengtomis stovėjimo vietomis šeimoms“, – sako V. Lukoševičius.

Iš viso prie prekybos centro įrengtos 74 automobilių stovėjimo vietos ir 2 elektromobilių įkrovimo stotelės, o 4 stovėjimo vietos pritaikytos žmonėms su negalia.

Be to, „Rimi“ kviečia atvykti į parduotuvę ne tik apsipirkti, bet ir joje dirbti. „Nors šiuo metu naujos parduotuvės darbuotojų komanda jau baigiama formuoti, visuomet laukiame žmonių, kurie galėtų prisijungti ir pastiprinti mūsų komandą. Pasirūpinsime lanksčiu grafiku tiek vaikus auginančioms mamoms, tiek studentams ar garbaus amžiaus žmonėms, kurie nori būti aktyvūs – prisitaikome prie kiekvieno poreikių ir galimybių. Kviečiame prisijungti prie „Rimi“ šeimos ir siekti karjeros palaikančioje aplinkoje“, – į bendruomenę kreipiasi V. Lukoševičius. 

Šiuo metu Lietuvoje veikia 84 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Bendrovėje dirba beveik 3 300 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic“ dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.


Populiarūs straipsniai