„Gelbėkit vaikus“: paaukotas litas gali atnešti didelių pokyčių

2014 m. Gruodis 17 d.
RIMI kviečia pirkėjus papildyti savo gerų kalėdinių darbų sąrašą. Artėjantis euro įvedimas ir gražiausios metų šventės yra puiki proga po apsipirkimo parduotuvėje likusius litus ar centus paaukoti tiems, kam labiausiai šiuo metu reikia pagalbos ir šilumos. Aukojamus pinigus kviečiame mesti į „RIMI Hypermarket“ parduotuvėse esančius specialius organizacijos „Gelbėkit vaikus“ šulinėlius. 
 
Ne pirmus metus bendradarbiaudami su organizacija „Gelbėkit vaikus“ įsitikinome, kad pirkėjų aukojami pinigai daro tikrus stebuklus ir nuspalvina sunkiai gyvenančių vaikų gyvenimą. Nuo 2014 m. pradžios RIMI pirkėjai „Gelbėkit vaikus“ organizacijai ir jos globojamiems vaikų dienos centrams jau paaukojo 10 788 litus.
 
Pasak organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovės Rasos Dičpetrienės, nebūtina aukoti daug pinigų –suvienyti geri norai ir nedidelės aukos gali padėti pasiekti didelių pokyčių.  
 
„Per 23 organizacijos „Gelbėkit vaikus“ veiklos metus Lietuvoje padarėme didelių darbų tam, kad skurstantiems Lietuvos vaikams mūsų šalyje gyventi būtų geriau. Be Lietuvos žmonių pagalbos ir palaikymo visa tai būtų buvę neįmanoma. Niekada neprašome aukoti daug, visada sakome, kad prie skurstančių vaikų gerovės kiekvienas žmogus gali prisidėti pagal savo galimybes. Litas prie lito ir jau 5 litai – už tiek kelias dienas galime pamaitinti vaiką dienos centre. 10 litų pakanka tam, kad bent kartą per mėnesį dienos centrą lankančiam vaikui suorganizuotume kultūrinės ar papildomos edukacinės veiklos. Kiekvienas žmonių paaukotas litas, skirtas Lietuvos vaikams, yra galingas, tad ir šiuo istoriniu perėjimo nuo lito prie euro metu, kviečiu Lietuvos žmones įprasminti paskutinį savo litą, skiriant jį geriems darbams“, – sako ji.
 
Aukoti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ RIMI pirkėjai gali ir „Mano RIMI“ kortelių terminaluose – jie gali patys pasirinkti dalį, kurią nori reguliariai aukoti nuo savo sukauptų pinigų lojalumo kortelėje.
 
„Gelbėkit vaikus“ šiuo metu kuruoja daugiau nei 30 vaikų dienos centrų, kuriuos lanko apie 700 vaikų iš socialinės rizikos ir itin vargingai gyvenančių šeimų visoje Lietuvoje. Vaikų dienos centruose vaikai maitinami, jiems suteikiamos galimybės pailsėti, paruošti pamokas, praleisti laisvalaikį.

Populiarūs straipsniai