Elektrėnuose atidarytas pirmasis „Rimi“ („Supermarket“)

2008 m. Rugpjūtis 21 d.
Bendrovė „Rimi Lietuva“, įgyvendindama aktyvią plėtros strategiją šalies regionuose, šiandien atidarė prekybos centrą „Rimi“ („Supermarket“) Elektrėnuose. Tai pirmasis „Rimi“ („Supermarket“) šiame mieste. Naujasis „Rimi“ („Supermarket“) Elektrėnuose yra 61 bendrovei „Rimi Lietuva“ priklausantis prekybos centras.
 
„Vykdydami aktyvią tinklo plėtrą šalies regionuose siekiame, kad kuo daugiau gyventojų turėtų galimybę apsipirkti plataus asortimento ir patrauklias kainas siūlančio „Rimi“ („Supermarket“) prekybos centruose“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
Naujasis prekybos centras Elektrėnuose yra įsikūręs Pergalės g. 9B bei kaip ir visi „Rimi“ („Supermarket“) prekybos centrai pasižymės didele maisto produktų ir kasdienio vartojimo prekių pasiūla. Naujojo prekybos centro plotas užims 500 kv. m plotą, jame dirbs 22 darbuotojai.
 
Dar šį mėnesį numatoma atidaryti naują „Rimi“ („Supermarket“) Kaune, kuris bus didžiausias tokio formato prekybos centras ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Rugpjūčio mėnesį „Rimi Lietuva“ jau atidarė du „Rimi“ („Supermarket“) formato prekybos centrus: Vilniuje ir Elektrėnuose.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 61 prekybos centrą visoje Lietuvoje: 26 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.
 
 

Populiarūs straipsniai