Ekologiškų prekių paklausa šventiniu laikotarpiu augo daugiau nei ketvirtadaliu

2021 m. Sausis 07 d.
Ekologiškų prekių pardavimai prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvėse praėjusių Kalėdų ir Naujųjų metų savaitėmis, lyginant su šventiniu laikotarpiu prieš metus, augo daugiau nei 25%.

Daugiausia augo ekologiškų vaisių ir daržovių pardavimai. Bendrai Lietuvoje paskutinėmis praėjusių metų savaitėmis „Rimi“ pardavė 60 tonų daugiau vaisių ir daržovių nei prieš metus, į „Rimi“ sandėlius visose trijose Baltijos šalyse šventiniam laikotarpiui buvo pristatyti 230 sunkvežimių šių prekių.

Labiausiai didėjo ekologiškų vaisių ir daržovių pardavimai

„Ekologiškų maisto prekių pardavimai auga visą pandemijos laikotarpį, nuo pat pavasario. Be abejo, tam labai didelę reikšmę turi dabartinė situacija, kai didelė dalis žmonių lieka namuose ir rūpinasi ne tik savo, bet ir savo šeimos narių maitinimusi“, – sako „Rimi Lietuva“ komercijos skyriaus vadovė Ieva Gindrėnė.

Per paskutines 2020 metų gruodžio savaites „Rimi“ tinklo parduotuvėse ženkliai išaugo ekologiškų agurkų, morkų, cukinijų, citrinų, salierų stiebų, brokolių, grybų, kalafiorų pardavimai. „Rimi“ pirkėjai kasdien ir apsipirkdami šventėms turi galimybę vaisių bei daržovių kategorijose rasti ir ekologiškų prekių pasirinkimų. Per šventes atkreipti į juos dėmesį skatino ir šventiniai pasiūlymai. Vis tik toks ženklus pardavimų augimas tik dar kartą patvirtina, jog poreikis ekologiškoms maisto prekėms Lietuvoje auga, o pandemija jį dar labiau didina“, – sako Ieva Gindrėnė.

Ekologiškų prekių asortimente – nuo avižinių dribsnių iki kosmetikos kūdikiams

Tarp ekologiškų maisto prekių, kurių pardavimai šventiniu laikotarpiu augo, ir kitų kategorijų prekės nuo pieno produktų, kiaušinių, iki alyvuogių aliejaus ir kavos. Pastebimai augo ir ekologiškos mėsos pardavimai: kasdieniam ar šventiniam stalui skirtos ekologiškos jautienos išpjovos pardavimai „Rimi“ tinklo parduotuvėse išaugo 1,5 karto, maltos ekologiškos jautienos – 1,3 karto.

Šiuo metu prekybos tinklo „Rimi“ asortimente – beveik 800 ekologiškų prekių. Tarp jų – ne tik vaisiai, daržovės, bet ir pieno, mėsos gaminiai, bakalėjos prekės (kruopos ir grūdų produktai, makaronai,  konservuoti maisto produktai, kava, arbata, sausainiai, uogienės, džemai, aliejus, prieskoniai), kūdikiams ir vaikams skirtos, švaros bei kosmetikos prekės. Dalis šių prekių pažymėti „Rimi“ privačios etiketės ženklu „I love eco“, taip pat – Europos Sąjungos kokybės ženklais.


Populiarūs straipsniai