E. parduotuvė „Rimi.lt“ praneša apie darbo laiko pokyčius per šventes: prekes į namus pirkėjams pristatys ir leis atsiimti trumpiau

2023 m. Gruodis 12 d.
Pasiruošimas artėjančioms šventėms pamažu įsibėgėja, o dalis žmonių ima planuoti ne tik būsimas dovanas artimiesiems, bet ir šventines vaišes.

Šiuo metu ypač aktualus tampa apsipirkimo laikas, o kad stalas neliktų tuščias tenka pasidomėti ir prekybos centrų darbo grafikais per šventes. Tačiau ir tie, kurie prekes užsisako net neišeidami iš namų, turėtų suklusti – per šventes į namus jas kurjeriai pristatys trumpiau. Todėl prekybos tinkas „Rimi“ informuoja apie savo e. parduotuvės „Rimi.lt“ darbo laiko pokyčius. Nuo gruodžio 24 d. iki sausio 2 d. jų pristatymo į namus ir atsiėmimo parduotuvėse laikas trumpės, o pirmąją Kalėdų dieną ir per Naujuosius metus e. parduotuvė nedirbs. 

Užsakymų pristatymo į namus laikas trumpės

Maisto ar kitų buities prekių įsigijimas internetu ir jų pristatymas tiesiai į namus labai palengvina pirkėjų kasdienybę, o artėjant šventėms padeda dar lanksčiau ir patogiau planuoti savo laiką. Anot prekybos tinklo „Rimi“  ryšių su visuomene vadovės Eglės Krasauskienės, prie reguliariai taip apsiperkančių pirkėjų šventiniu laikotarpiu prisijungia ir dalis tų, kurie artėjant šventėms nemėgsta gaišti laiko ar stovėti ilgesnėse eilėse. 

„Nuolat geriname savo paslaugų kokybę ir ieškome būdų, kaip atliepti visus pirkėjų lūkesčius. Prieš šventes dalis žmonių išties vengia apsipirkimo fizinėse parduotuvėse, o vietoje stovėjimo eilėse ar kamščiuose mieliau viskuo pasirūpina neišėję iš namų. Apsipirkimas e. parduotuvėje padeda ne tik išvengti streso ar sutaupyti laiko, bet ir leidžia pirkėjams pasirinkti iš plačiausio mūsų „Rimi“ asortimento. Be to, visą šventinį laikotarpį e. parduotuvėje „Rimi.lt“ pirkėjų laukia daugybė nuolaidų ir kitų specialių, sutaupyti padėsiančių akcijų. Norime, kad šventinis laikotarpis mūsų pirkėjams būtų džiugus, be įtampos“, – pažymi E. Krasauskienė. 

Per šventes e. parduotuvė „Rimi.lt“ dirbs kitu tvarkaraščiu nei įprastai. Gruodžio 24 d. ji dirbs trumpiau ir užsakymus į pirkėjų namus kurjeriai pristatys nuo 09:00 iki 16:00 val. Trumpesnis prekių pristatymo į namus grafikas numatytas ir antrąją Kalėdų dieną – nuo 13 iki 21 val. Kaip ir ankstesniais metais, visi „Rimi“ prekybos centrai ir e. parduotuvė nedirbs pirmąją Kalėdų dieną. 

Naujųjų metų išvakarėse taip pat numatoma pokyčių: per e. parduotuvę „Rimi.lt“ prekes į namus pirkėjai užsisakyti galės nuo 09:00 iki 18:00 val. Sausio 1–ąją e. parduotuvė nedirbs, o 2–ąją užsakymus į namus pirkėjams kurjeriai pristatys nuo 13:00 iki 22:00 val.

Atstovė pabrėžia, kad formuojant e. parduotuvės darbo laiko pokyčius per šventes buvo atsižvelgta tiek į klientų poreikius, tiek į prekes surenkančių darbuotojų ir jas klientams į namus pristatančių kurjerių gerovę: „Šventinis laikotarpis – įtemptas metas prekyboje, todėl stengiamės užtikrinti, kad maisto ir kitos būtinos prekės per kuo trumpesnį laiką pasiektų mūsų pirkėjų namus, o švenčių jiems būtų laukti ramu. Tuo pačiu neužmirštame ir savo darbuotojų gerovės. Norime, kad per šventes jie galėtų ilgiau pabūti su savo šeimomis ir artimaisiais.“

Primena, kad prekių atsiėmimas specialiuose punktuose taip pat keisis 

Pristatymas į namus išlieka vienu populiariausių ir patogiausių būdų apsipirkti taupantiems laiką. Vis dėlto, nemaža dalis pirkėjų renkasi ir kitą galimybę: internetu užsisakytas prekes atsiima tiesiai iš parduotuvės arba specialių prekių atsiėmimo punktų, atvykę savo automobiliais. 

Greta dalies tinklo parduotuvių įrengtos „Rimi Drive“ prekių atsiėmimo vietos padidina e. parduotuvės pajėgumus ir šventiniu laikotarpiu pirkėjams suteikia dar vieną patogų būdą pasirūpinti būtiniausiomis maisto bei buities prekėmis. Nelaukiant eilėje internetu užsisakytas prekes greičiau galima atsiimti ir dalies parduotuvių viduje, specialiai tam įrengtose vietose.

Tačiau per šventes paruoštus užsakymus atvykstantys atsiimti iš parduotuvių arba „Rimi Drive“ punktų taip pat turėtų atkreipti dėmesį į darbo laiko pokyčius. Gruodžio 24 d. šiais apsipirkimo būdais pirkėjai galės pasinaudoti nuo 08:00 iki 17:00 val. 

Visos prekybos tinklo parduotuvės nedirbs pirmąją Kalėdų dieną, tad tądien atsiimti prekių nebus galimybės ir per „Rimi Drive“ punktus bei parduotuvėse. Tačiau e. užsakymus bus galima pasiimti atvykus kitą dieną – gruodžio 26–ąją ši paslauga bus teikiama nuo 11:00 iki 20:00 val.  

Trumpesnis paruoštų užsakymų atsiėmimo parduotuvėse bei „Rimi Drive“ punktuose darbo laikas numatytas ir Naujųjų metų išvakarėse: nuo 08:00 iki 17 val. Tuo tarpu sausio 1–ąją ši paslauga nebus teikiama, o sausio 2–ąją startuos pora valandų vėliau ir veiks iki pat darbo dienos pabaigos, nuo 11:00 iki 22:00 val.

Pasibaigus šventėms e. parduotuvės „Rimi.lt“ darbo laikas grįš į įprastą rutiną. Kurjeriai užsakymus į namus pirkėjams pristatys kasdien nuo 09:00 iki 22:00 val. arba atsiimti juos patys pirkėjai galės „Rimi Drive“ kasdien nuo 08:00 iki 20:00 val. ir fizinėse parduotuvėse kasdien nuo 10:00 iki 20:00 val. Daugiau informacijos apie e. parduotuvės „Rimi.lt“ prekių pristatymo būdus ir vietas rasite: https://www.rimi.lt/e-parduotuve/lt/pristatymo-budai


Populiarūs straipsniai