Duris atvėrė paskutinioji RIMI parduotuvė šiais metais – RIMI Žalgirio

2015 m. Lapkritis 03 d.

Lapkričio 3 d. Vilniuje, Linkmenų g. 22, duris atvėrė naujoji RIMI parduotuvė – PC „RIMI Hypermarket“. 5600 kv. m. ploto prekybos centre kartu su RIMI atsidarė ir 16 įvairias paslaugas teikiančių parduotuvių.

Pasak „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Per Dahl, greta intensyvaus transporto mazgo įsikūrusioje RIMI pirkėjai ras platų kasdieninių prekių patraukliomis kainomis pasirinkimą, taip pat kepyklą, mėsinę, vietoje gaminamus kulinarijos gaminius. „Kaip rodo mūsų patirtis, senuose, apleistuose kvartaluose įsikūrus prekybos centrui, intensyvėja ir viso kvartalo plėtra, atnaujinami seni ar statomi nauji objektai. Ne išimtis ir šis prekybos centras – manome, kad jį savo apsipirkimui rinksis tiek ir pagrindine Vilniaus transporto arterija – Geležinio Vilko gatve – keliaujantys pirkėjai, tiek ir naujų, dar planuojamų ar jau statomų aplinkinių kvartalų gyventojai“, – sako „Rimi Lietuva“ vadovas. Dėl naujo prekybos centro statybų, Vilniaus savivaldybė kartu su projekto vystytojais sutvarkė ir aplinkinę infrastruktūrą – įrengti platūs įvažiavimai, suprojektuota saugi ir patogi sankryžų sistema, sutvarkytas eismas vienoje intensyviausių Vilniaus sankryžų.

Kaip ir rugsėjo mėnesį atidarytame „RIMI Hypermarket“ prekybos centre „Nordika“, šioje naujoje RIMI parduotuvėje įrengta aplinką tausojanti patalpų šildymo ir šaldymo įranga, išplėstas konditerijos skyrius, suefektyvintas parduotuvės išplanavimas. Pirkėjai ras platų RIMI asortimentą, būdingą didiesiems „Hypermarket“ formato prekybos centrams. Pirkėjų patogumui – itin gausi daržovių, ekologiško maisto, maisto be glitimo ar laktozės pasiūla.

Kartu su RIMI, prekybos centre įsikūrė ir restoranų tinklas „Čili“, maisto ir gėrimų parduotuvės „Senoji kibininė“, „Naminis Dūmas“, „Steak Supply“, „Biosala“ ir „Kiškio alus“. Taip pat prekybos centre galima rasti vaistinę „Camelia“, knygyną „Pegasas“, gyvūnų prekių parduotuvę „Kika“, avalynės tinklą „FamClub“ bei  paslaugas teikiančias parduotuves „Optio“ ir „Linos artelė“.

Tai jau 52 RIMI parduotuvė Lietuvoje, šeštoji atidaryta šiais metais.


Populiarūs straipsniai