Duris atvėrė jau šeštoji RIMI parduotuvė Klaipėdoje

2014 m. Birželis 05 d.
Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ plečiasi pajūryje – birželio 5 d. Klaipėdoje, prekybos centre „Luizė“ duris atvėrė nauja „Rimi Hypermarket“ parduotuvė. Tai jau šeštoji tinklui priklausanti parduotuvė šiame mieste. Naujoji parduotuvė klaipėdiečiams pasiūlys platų tiek kasdienių, tiek išskirtinių prekių asortimentą, itin patogų į pirkėją orientuotą prekių išdėstymą ir aplinkai draugiškus sprendimus.
 
„Klaipėdiečiams lankytis naujojoje „RIMI Hypermarket“ bus tikras malonumas. Platūs takai tarp skyrių, patogus prekių išdėstymas, didelis šviežių prekių pasirinkimas – viskas čia pirmiausia orientuota į tai, kad pirkėjui būtų patogu ir malonu apsipirkti“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Per Dahl.
 
Naujosios „RIMI Hypermarket“ parduotuvės kepykloje kasdien bus kepamos šviežios bandelės bei duona, kulinarijos bei konditerijos skyriuose bus siūlomi švieži RIMI virtuvės šefų gaminiai. Čia pirkėjai ras ir platų produktų be laktozės ar glitimo ir sojos produktų pasirinkimą. Šie produktai, skirti alergiškiems ar laktozės netoleruojantiems žmonėms, sudėti vienoje vietoje, kad juos būtų paprasčiau rasti. Taip pat parduotuvėje pirkėjai galės įsigyti įvairios ekologiškos kosmetikos bei švaros priemonių – šioms prekėms RIMI skiria didelį dėmesį bei nuolat atnaujina ir plečia jų asortimentą. 
 
Ši parduotuvė taip pat pasižymi ir inovatyviais sprendimais – prekybos salėje įrengta energiją taupanti naujo tipo apšvietimo sistema ir moderni bei aplinkai draugiška šaldymo sistema. Aplinkosaugai itin didelę reikšmę teikianti „Rimi Lietuva“ šiuo metu tokią įrangą diegia visuose naujuose prekybos centruose.
 
Naujasis prekybos centras „Luizė“, kuriame duris atvėrė RIMI parduotuvė, įsikūręs adresu Šiaurės pr. 15. RIMI parduotuvės plotas siekia 2600 kv. metrų, o bendras viso prekybos centro plotas – 6055 kv. metrų. Čia kartu su naująja RIMI duris atvėrė ir dar daug kitų jau klaipėdiečių pamėgtų parduotuvių – „Camelia“ vaistinė, batų parduotuvė „FamClub“, gėrimų parduotuvė „Mineraliniai vandenys“, prekių gyvūnams parduotuvė „Vet-1“, firminė „Džiugo“ parduotuvė, „Skonis ir kvapas“, „Skonis ir kvapas“, „Gėrybių ragas“, taip pat parduotuvės, kur galima įsigyti profesionalių burnos priežiūros priemonių, elektroninių cigarečių. Ieškančių pramogų lauks „Uniclub“ lošimų automatai, gurmanus pakvies gyvo pilstomo alaus baras-parduotuvė „Alynas“, o mėgstančių skaniai pavalgyti ir pavakaroti lauks kavinė su lauko terasa „Elixir“. Be to, prekybos centre įrengta vaikų žaidimų aikštelė, o šiltuoju metų laikotarpiu savaitgaliais bus siūlomos pramogos vaikams. 
 
„Šiaurinėje Klaipėdos dalyje iki šiol ypatingai trūko vietos visapusiam apsipirkimui, kur iš plataus asortimento būtų galima išsirinkti kasdienių maisto prekių ir apsilankyti specializuotose parduotuvėse. Prekybos centras „Luizė“ užpildys šią nišą. Labai vertiname tai, kad mūsų parduotuvė įsikūrė tokioje neabejotinai rajono traukos centru tapsiančioje vietoje“, – sako P. Dahl.
 
Maloniai aptarnaus ir apsipirkti naujojoje RIMI parduotuvėje pirkėjams padės 80 prekybos centro darbuotojų.

Populiarūs straipsniai