Draudikai ir prekybininkai kartu primins saugoti mokyklinukus

2009 m. Rugpjūtis 17 d.
Artėjant mokslo metams, dėmesys vėl atkreipiamas į vaikų saugumą – nuo pirmadienio prasideda akcija „Jums ramu, nors vaikas toli nuo namų“. Jos organizatorės draudimo bendrovė „PZU Lietuva“ ir mažmeninės prekybos bendrovė „Rimi Lietuva“ skatins tėvus apdrausti savo atžalas, o vaikus mokys saugaus elgesio.
 
„Artėja rugsėjis, o po vasaros į mokyklą sugrįžę vaikai vis dar būna mažiau atsargūs. Per pirmąjį šių metų ketvirtį draudimo nuo nelaimingų atsitikimų pardavimai sumažėjo penktadaliu, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, todėl nerimaujame, kad bus pradėta taupyti ir vaikų draudimo sąskaita“, – sakė „PZU Lietuva“ asmens žalų skyriaus vadovas Ronaldas Grizickas.
 
„PZU Lietuva“ ir „Rimi Lietuva“ akcijos metu, perkant prekių „Rimi“ prekybos centruose už 50 ir daugiau litų, bus suteikiamos nuolaidos „PZU Lietuva“ vaikų draudimo nuo nelaimingų atsitikimų paketui „Saugūs vaikai – laiminga šeima“.
 
Pasak „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Tony Holmberg, šiais metais „Rimi Lietuva“ ne tik kartu su „PZU Lietuva“ suplanavo vaikų saugumo programą, bet ir kruopščiai parengė kanceliarinių prekių asortimentą. „Šeimos išlaidos, ruošiant vaikus mokyklai, gerokai padidėja, todėl nuolaidos prekėms ir paslaugoms tampa labai aktualiomis. Rengdamiesi mokyklinių prekių mugei surinkome daug kokybiškų kanceliarinių prekių kuo geresnėmis kainomis“, - teigė T. Holmerg. Jis įsitikinęs, kad tėvai, sutaupę besiruošdami rugsėjo pirmajai, tikrai pagalvos apie geras sąlygas ir apdraus savo atžalas.
 
Lietuvos mokyklose mokosi apie 260 tūkst. moksleivių. Mokiniai priskiriami prie didesnės rizikos grupės, kadangi jie dažniau patiria įvairių traumų. Dažniausiai minimi nelaimingi atsitikimai vaikams nutinka pakeliui į mokyklą, pačioje mokykloje bei namų kiemuose, kuriuose vaikai leidžia laisvalaikį.
 
„Lietuvoje jau seniai kalbama apie pavojus vaikams keliuose, taip pat įvairius nelaimingus atsitikimus sportuojant, aktyviai leidžiant laisvalaikį. Situacija po truputį keičiasi, tačiau intensyviai mokyti atsargumo ir apdairumo bei užtikrinti finansines galimybes padėti vaikui jau įvykus nelaimingam atsitikimui yra būtina. Vasaros atostogas praleidę kaime, vaikai užsimiršta apie pavojus gatvėje ar daugiaaukščio kieme, ir kartais net suaugusiųjų budrumas ir atsargumas jų neapsaugo“, – kalbėjo R. Grizickas.
 
Akcijos „Jums ramu, nors vaikas toli nuo namų“ metu „Rimi“ prekybos centruose vaikai bus mokomi atsargiai elgtis pakeliui į mokyklą – specialioje vaikų žaidimų aikštelėje vyks saugaus eismo ir kelio ženklų pažinimo pamokėlės, piešimo konkursai ir žaidimai.
 
Akcija vyks rugpjūčio 17 – rugsėjo 16 dienomis, „PZU Lietuva“ siūlomomis nuolaidomis bus galima pasinaudoti iki rugsėjo 26 dienos. Priklausomai nuo metinės įmokos, pirkėjai gaus 10 ir 20 litų vertės dovanų kuponus šiam draudimui. Metinės įmokos, nuo kurios galima pasinaudoti kuponais, dydis – nuo 50 litų. „Rimi“ prekybos centrų klientai turės galimybę pasinaudoti „PZU Lietuva“ siūlomomis nuolaidomis draudimui nuo nelaimingų atsitikimų ar draudimo komplektui, į kurį įeina šis draudimas. Draudimas „Saugūs vaikai – laiminga šeima“ gali būti komplektuojamas su asmeninės civilinės atsakomybės, kilnojamojo turto bei būsto savininko civilinės atsakomybės draudimo paslaugomis.

Populiarūs straipsniai