Drąsa ir ryžtas Egidijui padėjo įsidarbinti be CV

2022 m. Birželis 10 d.
Prekybos centre dirbantis Egidijus Mazaliūnas yra puikiausias pavyzdys, kad norimą darbą galima gauti be jokių motyvacinių laiškų, gyvenimo aprašymų ar ilgų ir varginančių atrankų.

Pasitelkęs visą savo drąsą bei nuoširdumą vieną dieną Egidijus užsuko į „Rimi“ prekybos centrą ir pasiliko ten dirbti.

 

Darbas arčiau namų

Egidijus Mazaliūnas „Rimi“ prekybos centre šiuo metu dirba salės darbuotoju. Čia jis įsidarbino itin greitai: nereikėjo nei gyvenimo aprašymo, nei motyvacinio laiško. „Vieną dieną ėjau namo ir pamačiau, kad šalia namų jau pastatyta nauja „Rimi“ parduotuvė, nusprendžiau tiesiog užeiti ir pabandyti įsidarbinti, kadangi turėjau panašios darbo patirties, tikėjau ir pasitikėjau savo jėgomis, jaučiausi drąsiai ir užtikrintai“, – sako „Rimi“ darbuotojas.

 

 

„Deja, iš karto man negalėjo pasiūlyti norimos pozicijos, tačiau vis tiek išlikau optimistiškos nuotaikos ir po kurio laiko sulaukiau lemtingo skambučio. Nors tuo metu jau turėjau kitą darbą, vis dėlto didelis prioritetas buvo, kad darbas būtų kuo arčiau namų, tad nė kiek nedvejodamas sutikau“, – savo apsisprendimu džiaugiasi E. Mazaliūnas.

 

 

Norint įsidarbinti, svarbiausia – ne CV

Dabar Egidijus džiaugiasi dirbdamas arti namų ir taip kasdien sutaupydamas laiko, kuriuos praleistų kamščiuose vykdamas į darbą ir namo. Jo nuomone, gyvenimo aprašymas popieriaus lape nėra svarbiausias kriterijus priimant darbuotoją, o jam pačiam patogiau ir užtikrinčiau su darbdaviu bendrauti tiesiogiai.

„Šiandien saulėta diena, taip ir aš jaučiuosi savo darbe.“

„Kiekviena diena „Rimi“ yra skirtinga, kaip ir lankstus grafikas, kai galiu dirbti tiek nuo paties ryto, tiek vėlesniu laiku. Esu atsakingas už tai, kad salėje būtų tvarka, o lentynose netrūktų vaisvandenių ir kitų prekių. Kasdien dirbu tam, kad būtų patenkinti ne tik „Rimi“ klientai, bet ir aš pats savo darbu“, – tikina E. Mazaliūnas.

Pasak „Rimi Šiltnamiai“ parduotuvės direktorės Agatos Toločko, šiuo metu vis dažniau dėl laisvos darbo vietos žmonės kreipiasi atėję į parduotuvę be CV ar motyvacinio laiško. Tokiu būdu su žmogumi susipažįsti jo iš anksčiau neįvertinęs. Nors kartais tarp suplanuotų darbų ne visuomet paprasta rasti laiko pokalbiui, bet tokiais atvejais supranti, kad kiekvienas pasikreipęs asmuo yra svarbus. Ir jei tuo metu neturime laisvos darbo vietos, tik atsiradus jai – mes būtinai su juo susisiekiame.

Norint įsidarbinti „Rimi“ prekybos centre, CV tikrai nėra pagrindinis kriterijus. Dažnai komunikuojame, kad kandidatai gali tiesiog keliauti į parduotuvę, kuri juos domina, pasiteirauti direktoriaus ar kito atsakingo darbuotojo ir su juo pasikalbėti dėl darbo tame prekybos centre.  Taigi tokia praktika – ateiti į „Rimi“ parduotuvę ir gauti norimą darbą be CV yra labai dažna ir sveikintina. Kandidatai sutaupo laiko, nes nereikia laukti kol su jais susisieks, suderins susitikimo laiką ir nereikia ruošti CV.

 Sužinokite daugiau apie karjerą „Rimi“: 

 

KARJERA

 

Daugiau „Rimi“ darbuotojų istorijų rasite čia:

 

DARBUOTOJŲ ISTORIJOS


Populiarūs straipsniai

Svarbu!

Informaciją apie tai, kokią mažiausią kainą per 30 dienų laikotarpį iki kainos sumažinimo „Rimi“ taikė leidinyje nurodytoms negreitai gendančioms prekėms rasite e. parduotuvėje ir prekybos vietose (atitinkamos prekės kainolapyje).