Dovana tau ir gamtai: atidaryta draugiškiausia aplinkai „Rimi“

2017 m. Rugsėjis 22 d.

Penktadienį, rugsėjo 22 d. po rekonstrukcijos duris atveria prekybos centras Jeruzalės „Hyper Rimi“. Ji pasitinka pirkėjus gerokai atsinaujinusiu veidu: ne tik yra erdvesnė, išdėstyta pagal naują koncepciją, siūlo platesnę produktų pasiūlą, tačiau ir yra draugiškiausia gamtai.

„Su šia parduotuve, mes žengėme kokybiškai naują žingsnį „Rimi“ istorijoje. Tai – pirmoji parduotuvė, kurioje sumontuota daugiausia mūsų naudojamų aplinką tausojančių technologijų. Didžiąją dalį jų pirmieji pritaikėme mažmeninės prekybos parduotuvėse. Šios inovacijos ne tik sumažina veiklos metu išskiriamo CO2 kiekį, kuris lemia šiltnamio efektą, bet ir sukuria energijos, kurią galime naudoti savo veikloje. Taip mūsų tinklo parduotuvės žingsnis po žingsnio tampa nepriklausomos nuo išorinių energijos tiekėjų“, – pasakoja UAB „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Per Dahl.

Naujojoje „Hyper Rimi“ sumontuota CO2 šaldytuvų šaldymo sistema, kurios kuriama energija panaudojama elektros energijai generuoti, apšildyti ir vėsinti parduotuvės patalpas, pašildyti vandenį. Parduotuvėje įrengtas aplinkai draugiškas LED apšvietimas, judesio davikliai jam reguliuoti bei sumontuoti jautrūs šaldytuvų varstymo davikliai.

Ir tai dar ne viskas: naujos koncepcijos „Hyper Rimi“ išsiplėtė beveik 300 kv.m. (iki 1722 kv.m.), produktai joje išdėstyti pagal naują koncepciją, pritaikytą šeimų poreikiams, padidėjo ir prekių pasiūla. „Rinkis sveikiau“ pažymėti produktai joje matomi dar ryškiau, o skyrius skirtas funkciniam maistui (be glitimo, laktozės) – dar erdvesnis ir gausesnis. Draugiškiausioje gamtai „Hyper Rimi“ bus įrengti salotų barai, kad pirkėjai galėtų greitai ir patogiai įsigyti lengvų, sveikatai palankių užkandžių ar garnyrų, veiks gurmaniškų skanėstų kepykla, mėsos išpjaustymo, kulinarijos cechas. Parduotuvėje pirkėjai ras daugiau ne maisto prekių, tad vienoje vietoje įsigis daugelį buities prekių ir reikmenų. Naujos koncepcijos „Hyper Rimi“ darbuosis 60 darbuotojų.

Automobilių aikštelė – atvira visiems

Per penkis mėnesius trukusią rekonstrukciją viso Jeruzalės prekybos centro plotas buvo išplėstas 1,8 tūkst. kv. m. iki 5,2 tūkst. kv. m. Čia bus atidaryta 10 naujų parduotuvių bei restoranų, tarp kurių „Hesburger“ drive – in, „Mon Ami“ kepyklėlė su gamybos cechu, mamos ir vaiko kambarys, vaikų žaidimų erdvė. Daugiau kaip 180 vietų automobilių stovėjimo aikštelėje įrengta elektromobilių krovimo stotelė. Be to, Jeruzalės „Hyper Rimi“ yra išskirtinis prekybos centras Vilniuje, pagal sutartį su miesto savivaldybe automobilių šalia prekybos centro stovėjimo aikštelę padaręs atvirą miestui.

Įrengiant šį prekybos centrą, daug dėmesio buvo skirta nekomercinėms, tačiau svarbioms klientų komfortui erdvėms: mamos ir vaiko kambariui, vaikų žaidimų aikštelei, kurioje galės laiką leisti ne tik prekybos centro klientų, bet ir aplinkinių gyventojų vaikai, apšvietimui, saugioms perėjoms. Taip pat prekybos centras yra maksimaliai pritaikytas neįgaliesiems.

„Dar iki rekonstrukcijos ši „Rimi“ pirkėjų buvo labai mėgstama, todėl esame tikri, kad atsinaujinusią – didesnę ir platesnį asortimentą galinčią pasiūlyti parduotuvę, pamėgs dar daugiau pirkėjų, kuriems svarbus patogumas, kokybė ir gamtos išsaugojimas“, – sakė P. Dahl.


Populiarūs straipsniai