Darbuotojų atlyginimų didinimui „Rimi Lietuva“ šiais metais skirs beveik 900 000 eurų

2020 m. Balandis 07 d.
Prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ šiais metais darbuotojų atlyginimo fondą didina beveik 900 000 eurų. Dar daugiau nei 360 000 eurų įmonė skirs priedams prie atlyginimų.

Trijų Baltijos šalių lygmeniu „Rimi“ taip pat 50 000 eurų papildė pagalbos darbuotojams fondą – ši suma bus skirta tiems darbuotojams, kurie dėl koronaviruso patiria papildomų išlaidų ar sunkumų. Tuo pačiu šią savaitę startuoja „Rimi“ kampanija, kuria dėkojama itin svarbų darbą atliekantiems prekybos centrų darbuotojams, kuriuos šiuo įtemptu laikotarpiu drąsiai galima vadinti tikrais herojais, besirūpinančiais, kad kiekvieną dieną pirkėjai jaustųsi saugūs ir ramūs.

Prie didesnių atlyginimų toliau skiriami ir priedai

„Pirmą kartą viso pasaulio, taip pat Lietuvos išgyvenama situacija dėl koronaviruso pandemijos privertė daugumą organizacijų, verslų sustabdyti pradėtus procesus, peržiūrėti bei atidėti nusimatytus planus, perskirstyti lėšas. Ji taip pat pareikalavo daug papildomų investicijų ir pastangų iš mažmeninės prekybos įmonių, kurioms šiuo laikotarpiu tenka svarbi misija – užtikrinti būtinų prekių prieinamumą gyventojams. Labai gerai suprantame, kad didžiausias krūvis šioje misijoje tenka mūsų darbuotojams, todėl, nepaisant neužtikrintumo ir situacijos neapibrėžtumo, nestabdėme pradėto atlyginimo peržiūros proceso ir dalį investicijų nukreipėme darbuotojų atlyginimams didinti“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Giedrius Bandzevičius. Šiais metais darbuotojų atlyginimų didinimui įmonė skirs beveik 900 000 eurų.

„Rūpindamiesi, kad gyventojai jaustųsi saugūs, žinodami, jog parduotuvėse visada ras jiems būtinų prekių, suprantame, kad visų pirma saugūs turi jaustis mūsų darbuotojai. Atitinkamai, peržiūrėdami biudžetus tvirtai nusprendėme ne tik didinti visuose įmonės padaliniuose dirbančių bei skirtingas funkcijas atliekančių darbuotojų atlyginimus, bet ir peržiūrėti bei dabartinei situacijai adaptuoti periodiškai jiems mokamus priedus. Atsisakėme dalies sąlygų, kurioms esant iki šiol juos skyrėme, ir taip užtikrinome, kad papildomos pajamos pasiektų tuos darbuotojus, kuriems dabar tenka didžiausias krūvis kiekvieną dieną aptarnaujant pirkėjus“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius. Iš viso darbuotojų priedams per du pirmus š.m. ketvirčius „Rimi Lietuva“ skirs daugiau nei 360 000 eurų.

Koronaviruso akivaizdoje papildė paramos darbuotojams fondą

Kasdien dėdama visas pastangas darbuotojų ir pirkėjų saugumui bei būtinų prekių prieinamumui gyventojams užtikrinti, „Rimi“ toliau puoselėja ir socialinės atsakomybės politiką, kai papildomos lėšos yra skiriamos didesnius asmeninius sunkumus patiriantiems įmonės darbuotojams. Koronaviruso pandemijos metu „Rimi“ 50 000 eurų papildė pagalbos visų trijų Baltijos šalių darbuotojams fondą. Į fondą kviečiami kreiptis tie „Rimi“ darbuotojai, kurie dėl plintančio viruso susiduria su finansiniais sunkumais. Paraiškas paramai gauti Lietuvoje jau pateikė keli prekybos tinklo darbuotojai, kurių sutuoktiniai neteko darbo, atitinkamai sumažėjo šeimos pajamos, taip pat – tie, kurie vieni augina vaikus ir todėl dabar negali dirbti bei turi pasirūpinti priemonėmis, kompiuteriu, vaikų švietimu namuose. Visus darbuotojų prašymus „Rimi“ peržiūri ir papildomos lėšos jų šeimas pasiekia per savaitę ar trumpesnį laiką.

Rūpindamasi darbuotojų gerove visose trijose Baltijos šalyse „Rimi“ taip pat kviečia ir gyventojus nelikti abejingais bei padėkoti prekybos centruose dirbantiems herojams. Tokį titulą žymintys ženkliukai jau papuošė parduotuvėse dirbančiųjų aprangą. Padėka nuo šios savaitės jiems skambės per masinės žiniasklaidos priemones. Prie jos prisidėti – paploti darbuotojams kiekvieną dieną, 17 val., vidinis parduotuvių radijas kviečia ir pirkėjus. Bet kuriuo metu užsukančius į prekybos centrus bei užsisakančius prekių pristatymą į namus „Rimi Lietuva“ ragina bent šypsena ištarti „ačiū“ bei taip padėkoti pardavėjams, kasininkams, salės darbuotojams, valytojams, prekių surinkėjams, kurjeriams – visiems, kiekvieną dieną savo energiją, žinias ir pastangas skiriantiems tam, kad pirkėjai jaustųsi saugūs ir ramūs, jog būtiniausios ir pamėgtos prekės pasieks jų namus bei šeimas.


Populiarūs straipsniai