Darbo birža įvertino RIMI pastangas įdarbinant socialiai pažeidžiamus asmenis

2015 m. Kovas 19 d.
Per 2014 m. mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“, nenaudodamas subsidijų, įdarbino 176 socialiai pažeidžiamus asmenis, iš kurių 8 yra neįgalieji. Už pagalbą įdarbinant šiuos žmones Vilniaus apskrityje ir už glaudų, rezultatyvų, ilgametį bendradarbiavimą su Vilniaus teritorine darbo birža (TDB) direktorius Juozas Kankevičius „Rimi Lietuva“ generaliniam direktoriui Perui Dahlui įteikė padėkos raštą.
 
„Rimi Lietuva“ vyr. atrankų vadybininkės Vaidos Kaikarienės teigimu, toks bendradarbiavimas duoda abipusės naudos. „Mes apmokome pažeidžiamus asmenis, suteikiame jiems darbo vietas. Tuo pačiu šie žmonės tampa RIMI bendruomenės dalimi, pridėtinę vertę įmonei kuriančiais darbuotojais. Bendruomeniškumas taip pat prisideda prie RIMI prekės ženklo įvaizdžio kūrimo bei jo stiprinimo, tad bendradarbiavimas su darbo biržomis ir toliau bus skatinamas“, – sakė ji.
 
Kasmet nuo 2008 m. Lietuvos darbo birža šalies mastu, o Vilniaus teritorinė darbo birža Vilniaus apskrities mastu vertina savo bendradarbiavimą su įmonėmis sprendžiant užimtumo problemas šalyje. Taip skatinama įmonių socialinė atsakomybė. Šiais metais „Rimi Lietuva” buvo vienintelė iš 40 000 įmonių, gavusi tokį apdovanojimą. Šiam apdovanojimui Lietuvoje daugiau nebuvo nominuotas nė vienas mažmeninės prekybos tinklas.
 

Populiarūs straipsniai