„Danske Bank“ Vilniaus maratono dalyviams RIMI dovanojo toną vaisių

2015 m. Rugsėjis 15 d.

Rugsėjo 13 d. sostinės gatves užplūdo per 16 000 bėgimo entuziastų – vyko dvyliktasis „Danske Bank“ Vilniaus maratonas. Jame jėgas išbandė ir pradedantys bėgikai su šeimomis, kuriems buvo skirta 4,2 km „RIMI Šeimos bėgimo“ trasa.

Šeimos bėgimui pasiryžo apie 2500 dalyvių, tarp kurių mokiniai, studentai, mamos su vaikais ir net senjorai. Bėgime dalyvavo ir septynios dešimtys mažmeninės prekybos tinklo „RIMI“ darbuotojų.

„Šis maratonas – didžiausia Lietuvoje bėgimo šventė, kurioje kasmet raginame dalyvauti savo kolegas ir visus pirkėjus. Palaikome sveiko gyvenimo būdo idėją ir skatiname gyventojus ne tik sportuoti, tačiau ir rinktis sveiką, visavertišką maistą, vartoti daugiau vaisių bei daržovių. Todėl šiais metais visus maratono dalyvius nusprendėme pavaišinti šviežiais apelsinais ir bananais“, – teigė „RIMI“ ryšių su visuomene vadovė Giedrė Bielskytė.

Ketvirtąjį kartą maratoną remianti „RIMI Lietuva“ maratono dalyviams nulupo ir išdalijo 400 kg apelsinų ir 400 kg bananų. Apelsinai ir bananai tapo malonia staigmena ir energijos šaltiniu bėgantiesiems.                                                        

Tarp pustrečio tūkstančio „RIMI Šeimos bėgimo“ dalyvių, greičiausiai finišą pasiekė Petras Gliebus, kuris trasą įveikė vos per 13 minučių ir 10 sekundžių.

Iki pasimatymo prie starto linijos kitais metais!


Populiarūs straipsniai