„Danske Bank Vilniaus maratone“ dalyvavo rekordinis „Rimi“ darbuotojų skaičius

2017 m. Rugsėjis 12 d.

Rugsėjo 10 d. vykusiame „Danske Bank Vilniaus maratone“ bėgo daugiau nei 200 „Rimi“ darbuotojų ir jų šeimos narių – tai yra dvigubai daugiau nei pernai.

Vilniaus centre vykstantis renginys jau 14-ąjį kartą kvietė bėgti kartu su tūkstančiais kitų sveiko gyvenimo būdo ir iššūkių entuaziastais. Šiemet savo jėgas buvo galima išbandyti 4,2 km „Rimi“ šeimos bėgimo, 10 km bėgimo, 21 km „Rimi“ pusmaratonio ar 42 km ilgio viso maratono trasoje. Iš viso „Danske Bank Vilniaus maratone“ dalyvavo apie 15 tūkstančių bėgimo mėgėjų.

Džiugu, kad kiekvienais metais bėgimo gerbėjų būrys vis didėja, o dalyvavusieji ne tik sugrįžta bet ir atsiveda draugus ar šeimą. Kai kurie „Rimi“ darbuotojai maratone dalyvauja kasmet, kai kuriems šiais metais bėgimas didžiulėje minioje žmonių buvo pirmasis.

„Iš pradžių labai jaudinomės, nes pirmą kartą dalyvavome maratone. Tačiau džiaugiuosi, kad visi sėkmingai nubėgome pasirinktą distanciją per ganėtinai trumpą laiką. Nemoku apsakyti savo emocijų: puiki „Rimi“ komanda, smagi nuotaika ir atmosfera. Tai gera paskata dalyvauti ir kitąmet. Tikiuosi, kad kitais metais reikės autobuso, sutalpinsiančio visus norinčius dalyvauti“, – sakė Sigitas, dirbantis vienoje „Rimi“ parduotuvių Panevėžyje.

Jau tapo tradicija, kad „Rimi“ yra vienas iš pagrindinių Vilniaus maratono rėmėjų. Šiais metais renginio dalyviams buvo iš arčiau pristatyti „Rinkis sveikiau“ ženklu žymimi produktai, o specialiais „Rinkis sveikiau“ marškinėliais pasipuošę bėgo visi „Rimi“ darbuotojai bei jų šeimos nariai, „Rimi“ organizuotos maratono loterijos laimėtojai bei „Rimi“ draugai ir partneriai.

 

Populiarūs straipsniai