„Danske Bank Vilniaus maratone“ bėgo daugiau nei 100 RIMI darbuotojų

2016 m. Rugsėjis 14 d.

Rugsėjo 11 d. Vilniuje sustojo eismas – vyko didžiausias bėgimo renginys Lietuvoje „Danske Bank Vilniaus maratonas“. Daugiau nei 15 tūkst. bėgikų iš 50 šalių užplūdo Vilniaus gatves, tikėdamiesi įveikti savo asmeninius rekordus, tapti geriausiais ar tiesiog įkvėpti šio unikalaus renginio emocijų. Kaip ir praėjusiais metais, savo jėgas 4,2 km „RIMI Šeimos“ trasoje išbandė pradedantys bėgikai su šeimomis, taip pat pirmą kartą 1785 maratono dalyviai stojo prie RIMI plakatais papuošto „RIMI Pusmaratonio“ starto linijos.

Didžiausioje bėgimo šventėje Lietuvoje savo sportinius batelius išbandė ir daugiau nei 100 raudonais marškinėliais pasipuošusių RIMI darbuotojų. Vieni iš jų bėgo daug ištvermės pareikalavusį pusmaratonį, kiti kartu su savo vaikais pasirinko 4,2 km „RIMI Šeimos“ bėgimą. Jame viso bėgo 2397 dalyvių, tarp kurių ir žinomi Lietuvos žmonės – radistas Ieva Mackevičienė su sūnumi Motiejumi bei treneris, sveikos gyvensenos puoselėtojas Ignas Bakėjus su šeima.

Jau penktus metus iš eilės „RIMI Lietuva“ buvo viena pagrindinių maratono rėmėjų ir sveiko gyvenimo būdo partnerių. Šiemet bėgikams energijos trasoje suteikė RIMI išdalyti 500 kg obuolių ir 500 kg bananų. Dalyviai taip pat savo asmeninę maratono pergalę galėjo įamžinti RIMI foto būdelėje.


Populiarūs straipsniai