Dalis „Rimi“ parduotuvių ir kovą dirbs trumpiau, per Velykas – nedirbs

2021 m. Vasaris 26 d.
Šalyje pratęsus karantiną, dalis prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvių toliau dirbs trumpesnes darbo valandas.

Vis tik dauguma parduotuvių, iki šiol karantino metu dirbusių trumpiau, grįžta dirbti įprastu darbo grafiku ir pirkėjus pasitiks tradicinėmis darbo valandomis. Pirmą Velykų dieną visos tinklo parduotuvės nedirbs.

Dalis parduotuvių dirbs valanda ar keliomis trumpiau

„Pandemija ir karantinas iš mūsų, mažmeninės prekybos rinkos dalyvių, vis dar reikalauja ypatingo susitelkimo. Tuo pačiu turime priimti kasdienius, bet labai svarbius sprendimus tam, kad užtikrintume mūsų darbuotojų ir pirkėjų saugumą, išlaikytume budrumą, kuris būtinas šiuo sudėtingu metu. Atitinkamai, pandemijos metu ne kartą keitėme parduotuvių darbo laiką, atsižvelgdami į pirkėjų srautų pasiskirstymą. Sutrumpintas kai kurių parduotuvių darbo laikas leidžia perdėlioti darbo grafikus, užtikrinant darbuotojams būtiną poilsį“, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

Nuo kovo 1 d., pirmadienio, 21-as „Rimi“ prekybos centras ir toliau  dirbs viena ar dviem valandomis trumpiau: parduotuvės atsidarys valanda vėliau ir/arba darbus baigs valanda anksčiau. Tarp jų – kelios parduotuvės Vilniuje, Kaune, po vieną – Klaipėdos rajone, Šiauliuose, Panevėžyje, taip pat – Alytuje, Kaišiadoryse, Utenoje, Ukmergėje, Telšiuose, Jonavoje, Biržuose. Dėl pratęsto karantino toliau uždarytos lieka express formato parduotuvės Vilniuje, Konstitucijos prospekte, bei Druskininkuose.

Pirmą Velykų dieną nedirbs nei viena „Rimi“

Šiais metais, kaip ir pernai, visos „Rimi“ tinklo parduotuvės pirmą Velykų dieną, balandžio 4-ąją, nedirbs. „Labai tikimės, kad karantinas ir jo metu taikomos priemonės, taip pat – visų gyventojų sąmoningumas leis Velykas sutikti bent kiek džiugesnėmis nuotaikomis. Leidžiant laiką namuose, pirmiausia, norime, jog jas pajustų mūsų darbuotojai ir turėtų galimybę atsikvėpti“, – sako Irina Miklienė.

Iš viso „Rimi“ tinklo parduotuvėse ir administracijoje šiuo metu dirba apie 3500 darbuotojų. Vien per praėjusius metus jų skaičius išaugo daugiau nei 400-ais. Nauji darbuotojai priimti „Rimi Lietuva“ beveik prieš metus pradėjus vykdyti e. prekybą, taip pat – tęsiant intensyvią tinklo plėtrą. Vakar „Rimi“ tinklą papildė 69-oji parduotuvė, atidaryta Vilniaus rajone, Avižienių seniūnijoje, adresu Senasis Ukmergės kel. 46A. Per šiuose metus „Rimi Lietuva“ iš viso planuoja atidaryti mažiausiai 12 naujų parduotuvių.


Populiarūs straipsniai