Aukštaitijos sostinėje atidaryta 60-oji „Rimi“ tinklo parduotuvė šalyje

2019 m. Lapkritis 14 d.
Vienoje judriausių Panevėžio vietų atidarytas trečiasis šiame mieste ir 60-asis visoje Lietuvoje „Rimi“ prekybos centras.

Naujausia, beveik 600 kv. metrų prekybinio ploto, parduotuvė bei joje siūlomas prekių asortimentas pritaikytas gyvenantiems netoli esančiuose miesto rajonuose, pravažiuojantiems juos jungiančia intensyvaus eismo gatve bei besigydantiems šalia veikiančioje Respublikinėje Panevėžio ligoninėje ir juos lankantiems.

„Formuodami naujausios parduotuvės asortimentą, siekėme optimalaus balanso, kuris atitiktų ją pravažiuojančių ir trumpam užsukančių, netoli gyvenančių ir šalia esančioje ligoninėje besigydančius lankančiųjų bei sveikstančių poreikius. Atitinkamai, parduotuvėje įrengti naujausi mūsų prekybos tinklo sprendimai – šviežių salotų ir vietoje ruošiamų karštų mėsos gaminių savitarnos barai, kuriuose pirkėjai patys gali išsirinkti mėgstamų produktų ir čia pat, vietoje, pasiruošti sveikų užkandžių, sočius pietus ar vakarienę“, – sako „Rimi Lietuva“ Prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė. Pasak jos, pirkėjai parduotuvėje taip pat ras platų šviežių vaisių, daržovių, fasuotų mėsos, žuvies gaminių, kuriuos patogu pasiimti su savimi, vykstant namo ar lankyti sveikstančio artimojo, asortimentą.

Į naujausios „Rimi“ asortimentą taip pat įtraukti ir apie 20 proc. jo sudaro privačių prekės ženklų produktai, leidžiantys efektyviai naudoti maistui skiriamą asmeninį ar šeimos biudžetą bei nesudėtingai pasirūpinti kasdieniais jos mitybos poreikiais. Tarp „Mano dienai“ prekių pirkėjai ras prekybos tinklo kulinarų, konditerių vartojimui jau paruoštų gaminių – nuo šviežios kasdienės duonos iki šventinių tortų ir desertų. Besirūpinantieji artimųjų ir savo gera savijauta, naujausioje „Rimi“ taip pat galės įsigyti „Rinkis sveikiau“ prekės ženklu pažymėtų – sveikesnių, pagal kompetentingų organizacijų ir institucijų nustatytus kriterijus atrinktų produktų be GMO, hidrintų riebalų, mažesniu druskos ir cukraus kiekiu, daugiau skaidulinių medžiagų produktų.

Apsiperkančiųjų patogumui, šalia naujausios „Rimi“ įrengta 30 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, kurią pirkėjai gali lengvai pasiekti ir su naujausiais, lengvais bei manevringais pirkinių vėžimėliais. Prekybos centre „Rimi“ Panevėžio miesto gyventojams ir svečiams duris atvers ir vaistinė „Camelia“.

Šiandien Panevėžyje atidaryta „Rimi“, kurioje sukurta 30 naujų darbo vietų, – trečioji tinklo parduotuvė šiame mieste. Klaipėdos gatvėje ir prekybos centre „Ryo“ veikia „Rimi Hyper“ formato parduotuvės. Tinklo prekybos centrų skaičius Panevėžyje šiemet dar didės – iki 2019-ųjų pabaigos miesto gyventojus ir svečius naujausia „Rimi“ pasitiks Ragaudžių gatvėje.

Iš viso „Rimi“ tinklą šiais metais jau papildė keturi nauji prekybos centrai: „express“ formato parduotuvės sostinėje, daugiafunkciame komplekse „Live Square“, ir Druskininkuose, „super“ formato –  Klaipėdos rajone, Klipščiuose, bei naujausia to paties formato Panevėžyje. Įgyvendindama intensyvios plėtros planus, „Rimi“ planuoja iki 2023-ųjų padvigubinti parduotuvių skaičių iki 100-o visoje Lietuvoje.


Populiarūs straipsniai