Atsinaujinęs „Supernetto“ interneto puslapis laukia Jūsų!

2009 m. Balandis 08 d.
 Visai neseniai Lietuvoje baigėsi „Supernetto“ parduotuvių rekonstrukcijos maratonas. Galime pasidžiaugti, kad per šį laiką pasikeitė ne tik „Supernetto“ prekės ženklas, parduotuvių išvaizda, darbuotojų apranga, prekių išdėstymas, taip pat buvo praplėstas prekių asortimentas. Tačiau geri pokyčiai tuo nesibaigė – jau pradėjo veikti ir naujas „Supernetto“ interneto puslapis, kuris yra ne tik gražesnis, bet ir patogesnis naudoti tiek mūsų darbuotojams, tiek ir pirkėjams. 

Visų pirma, visą informaciją apie „Supernetto“ parduotuves, jose siūlomas prekes, nuolaidas, vykdomas akcijas ir kitas svarbias žinias galima bus rasti net dviem adresais – jau visiems įprastu www.supernetto.lt ir naujuoju www.pigukasdien.lt. Toks sprendimas priimtas dėl vartotojų patogumo, juk dažnas Lietuvos pirkėjas „Supernetto“ prekybos centrus sieja su aukštos kokybės prekėmis už žemiausią rinkoje kainą, tad ir šūkis „Pigu kasdien“ padės greičiau rasti informaciją apie jau pamėgtą prekybos centrą. O tuos, kurie dar neatrado „Supernetto“ prekybos centrų, tačiau nusprendė gyventi ekonomiškai, šis puslapis nukreips kaip tik ten, kur kasdien galima apsipirkti pigiausiai šalyje. 

Taip pat naujajame „Supernetto“ interneto puslapyje įdiegta ir patogesnė bei aiškesnė naudoti meniu juosta. Be to, nuo šiol visi norintieji naujienlaiškius gaus elektroniniu paštu, o leidinius su karščiausiais akcijiniais pasiūlymais negaišdami laiko galės parsisiųsti į savo kompiuterius „pdf“ formatu. 

Pagrindiniame interneto svetainės lape visi lankytojai ras ir išskirtas 5 geriausias akcijas, siūlomas „Supernetto“ pirkėjams, todėl ieškant pačių patraukliausių kainų pasiūlymų vargti tikrai neteks. Iš tiesų pražiopsoti svarbiausias „Supernetto“ naujienas nuo šiol bus išties sunku – mat interneto svetainėje atsiradusi „bėganti eilute“ operatyviai informuos apie visus svarbiausius įvykius šiose parduotuvėse. 

Kad aukštos kokybės produktai taptų išties gardžiais patiekalais ant „Supernetto“ pirkėjų stalų, kviečiame visus užsukti į specialią naują svetainės receptų rubriką „Idėjos jūsų virtuvei“. Ši skiltis padės ne tik sutaupyti, bet ir pradžiuginti bei palepinti artimuosius išties gardžiais valgiais. 

Ir, žinoma, kad nepasiklystumėte ieškodami kelio iki artimiausios pamėgtos ypač mažų kainų parduotuvės, interneto svetainėje buvo patobulintas žemėlapis, kuriame galima rasti dar aiškiau pateiktus visų Lietuvos „Supernetto“ parduotuvių adresus su vietovės žemėlapiu. 

Bet kaip sakoma – geriau vieną kartą pamatyti negu dešimt karų išgirsti, tad visais gerais pokyčiais įsitikinkite savo akimis, apsilankę naujojoje „Supernetto“ interneto svetainėje.  


 

Populiarūs straipsniai