Arkadijus Vinokuras: poros santykiams palaikyti meilės nepakanka – reikia ir drąsos

2009 m. Gruodis 03 d.
Ar matėte, kaip po parduotuvę vaikšto sutuoktinių pora? Ar jie išsitraukia lapelį su pirkinių sąrašu? Kuris iš jų tvirta ranka veda vežimėlį, o kuris stoviniuoja prie bet kurios lentynos? Įdomu, ką apie tai pasakytų santykių ekspertai?
 
“Gyvenimo kartu pradžia – tai avantiūra: viskas įdomu, norisi viską pažinti, daug išmokti, bet metams bėgant poros santykius užpuola kasdienybė. Kaip tuomet iš naujo aistringai pamilti savo antrąją pusę?”, – kelia klausimą žurnalistas ir rašytojas Arkadijus Vinokuras.
 
Kelis dešimtmečius užsienyje praleidęs A. Vinokuras atidžiai stebėjo vyrų ir moterų tarpusavio santykius. Anot jo, lietuviai vyrai nemoka rodyti dėmesio moterims. „Vyrai turi suprasti, kad poros santykiuose partneriai neturi teisės vienas iš kito kažko reikalauti. Mes nesame vienas kito nuosavybės. Porą sudaro dvi atskiros asmenybės. Kol vyrai to nesupras, situacija nepasikeis“, – savo pastebėjimais dalinosi Arkadijus Vinokuras.
 
Apie poros santykių vingrybes bus galima gyvai pasikalbėti su rašytoju ir žurnalistu A. Vinokuru, kuris gruodžio 4-5 dienomis pirmą kartą gyvai pristatinės savo naująją knygą „Eroto glėbyje“ prekybos centruose „Rimi Hypermarket“. Knyga skirta žmonėms, ilgai gyvenantiems kartu. Jei bendras gyvenimas kartu dar tik planuose – ji padės įžvelgti, kas poros laukia ateityje ir kaip kūrybiškai spręsti kasdienes problemas.
 
Susitikimai su A. Vinokuru vyks gruodžio 4 d. 16 val. prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ esančioje „Rimi” parduotuvėje ir gruodžio 5 d. 14 val. – Šiaurės miestelio „Rimi Hypermaket”.
 
Tai yra pirmas kartas, kai prekybos centruose „Rimi“ autorius gyvai pristato savo kūrinį skaitytojams. „Rimi Lietuva“ ateityje ketina pristatyti daugiau panašių renginių prekybos centrų lankytojams.  

Populiarūs straipsniai