Aktyvią plėtrą RIMI pradeda nuo naujo prekybos centro atidarymo Vilniuje

2013 m. Kovas 14 d.

Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ pradeda aktyvios plėtros metus, per kuriuos Lietuvoje bus atidaryta 10 naujų RIMI prekybos centrų. Šiandien pirmasis iš jų duris atveria sostinės Kareivių g. Ši parduotuvė pasižymės ne tik „Hypermarket“ konceptui būdingu erdvumu bei plačiu kasdienių prekių asortimentu, bet taip pat pasiūlys naujovę - šalia parduotuvės bus įkurta moderni laisvalaikio erdvė. 

 
Kaip teigia „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Christian Wijkstrom, ši parduotuvė puikiai atskleidžia naują įmonės plėtros strategiją, kuri yra orientuota ne tik į pirkėjų kasdienių poreikių patenkinimą, bet taip pat ir į jų kasdienybės gerinimą. 
 
„Socialinė atsakomybė mums yra tokia pat svarbi, kaip ir kasdienė mūsų veikla, todėl šiuo atveju sukurdami specialią poilsio erdvę – žaidimų aikštelę ir vietą iškyloms po atviru dangumi, norime pasirūpinti šio rajono bendruomene ir suteikti jiems šiek tiek daugiau nei galimybę apsipirkti pas mus. Norime su jais draugauti“, - sako Ch. Wijkstrom.
 
Prie parduotuvės esančiai poilsio zonai įrengti „Rimi Lietuva“ skirs dalį per pirmąsias parduotuvės veiklos dienas uždirbtų pinigų. 
 
Naujajame 2500 kv.m „RIMI Hypermarket“ prekybos centre pirkėjams bus siūlomas platus daugiau nei 12 tūkst. prekių asortimentas, orientuotas ir į tuos pirkėjus, kurie nori nusipirkti jau paruoštą maistą, ir į tuos, kurie nusiteikę gaminti namuose. Didžiausias dėmesys čia skiriamas trims pirkėjams svarbiausiems skyriams – kepyklai, šviežios mėsos ir vaisių bei daržovių skyriui.
 
Sostinės Žirmūnų mikrorajone duris atvėrusi parduotuvė taip pat pasižymi inovatyviais sprendimais – visoje prekybos salėje įrengta naujo tipo energiją taupanti apšvietimo sistema. Kaip teigia įmonės vadovas, ši naujovė buvo pasirinkta, remiantis motininės kompanijos Švedijoje ICA patirtimi. 
 
Pirkėjų patogumui šalia naujojo RIMI prekybos centro įrengta 124 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje arčiausiai įėjimo - šeimoms bei neįgaliesiems skirtos vietos. 
 
Operatyvų ir kokybišką aptarnavimą naujojoje parduotuvėje užtikrins 70 prekybos centro darbuotojų.
 
Investicijos į šiandien duris atvėrusį naująjį „RIMI Hypermarket“ prekybos centrą siekia apie 10 mln. litų. Antroji iš šiemet planuojamų 10 RIMI parduotuvių vasaros pradžioje bus atidaryta Palangoje, ir tai bus didžiausias prekybos centras šiame mieste.

Populiarūs straipsniai