„Rimi Lietuva“ į mokyklą padėjo suruošti šimtą gausių šeimų pirmokų

2009 m. Rugsėjis 01 d.
Šiemet, prasidedant naujiems mokslo metams, 102 pirmokai iš daugiavaikių šeimų dovanų gavo kuprines, prikrautas mokymuisi reikalingiausių kanceliarinių prekių. Jas prieš rugsėjo 1-ąją surengtoje šventėje vaikams dovanojo „Rimi Lietuva“, penktus metus bendradarbiaujanti su Gausių šeimų asociacija.
 
Pasak asociacijos vadovės Angelės Kostogrizienės, tokia parama daugiavaikėms šeimoms yra labai reikalinga, nes gerokai sutaupo lėšų ir laiko, ruošiant kelis ir daugiau vaikų į mokyklą. Šiais metais Vilniuje gyvenanti Krapčiūnų šeima į mokyklą veda aštuntą, o Stravinskų – net 13-tą vaiką.
 
„Rugsėjo 1-oji mums reiškia ir džiaugsmą, ir nemažą rūpestį, kadangi suruošti šešis vaikus mokslo metų pradžiai yra pakankamai sudėtinga. Esame dėkingi rėmėjams ir Gausių šeimų asociacijai, kurie sudeda kuprines ir reikalingiausias kanceliarines prekes ir bent šis rūpestis mums atpuola“, – sako daugiavaikė mama Daina Stravinskienė, į mokyklą išleidžianti tryliktąjį iš šešiolikos vaikų.
 
„Vasaros pabaigoje kanceliarinės prekės tampa vienomis perkamiausiųjų, kasmet atnaujiname jų asortimentą ir organizuojame specialias muges. Žinome, ko reikia mokiniams, todėl stengiamės padėti tuo, ką turime geriausio, kad būtų tinkamai suruošti pirmą kartą į mokyklą einantys vaikai“, – teigia Tony Holmberg, „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius. Pasak jo, daugiavaikėse šeimose auga gabūs, talentingi vaikai, todėl svarbu, kad jiems būtų sudarytos vienodos sąlygos išreikšti savo kūrybiškumą.
 
Gausių šeimų vaikams kuprinės įteiktos palydėtuvių į mokyklą šventės metu Vilniuje. Taip pat pirmokai gavo ir „Rimi“ daugkartinio naudojimo maišelius iš ekologiškos medžiagos, pažymėtus specialiomis šviesą atspindinčiomis juostomis – jos eismo dalyviams leis geriau pastebėti vaikus.
 
Iš viso „Rimi Lietuva“ nuo 2005 metų mokyklai padėjo suruošti 556 gausių šeimų mažylius. Tarp išleistų mokyklai – 12 dvynių ir du ketvertukai.

Populiarūs straipsniai