Lietuviai pamėgo moliūgų kultūrą

2009 m. Spalis 30 d.
 
„Rimi Lietuva“ duomenimis, kasmet artėjant Helovino šventei padidėja moliūgų pardavimas. Bendrovės prekybos centrai iš anksto apsirūpina ir pjaustinėjimui, ir valgymui tinkamų įvairiausių rūšių moliūgų.
 
„Šiemet pirmą kartą apsirūpinome tokiomis didelėmis moliūgų atsargomis. Jau porą metų iš eilės žmonės mūsų prekybos centruose teiraudavosi moliūgų, skirtų ne tik maisto gaminimui, bet ir šventiniam namų papuošimui. Todėl šių metų moliūgų asortimentas Rimi prekybos centruose tikrai didesnis nei visuomet“, – sako „Rimi Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Raminta Stanaitytė-Česnulienė.
 
„Rimi“ prekybos centruose parduodami muskatiniai, dekoratyviniai ir didieji moliūgai. Pirkėjams pateikiami pavyzdžiai, kaip moliūgus galima dekoratyviai išpjaustyti ir, įdėjus viduje žvakes, papuošti namus. „Siekiant didesnio efekto, galima pasigaminti gurmaniškas lazdeles su pelėsiniu sūriu, dumplainiais ir „krauju pasruvusiais akių obuoliais“, – juokauja R. Stanaitytė Česnulienė.
 
„Rimi“ šiai šventei dar siūlo įvairius Helovyno atributus, karnavalines kaukes, suvenyrus su kaukuolėm, raganom, šikšnosparniais ir t.t.
 
 
 
 
 

Populiarūs straipsniai