Atidaryta draugiškiausia aplinkai „Rimi“

2017 m. rugsėjo 22 d. po rekonstrukcijos duris atverė prekybos centras Jeruzalės „Hyper Rimi“. Ji pasitiko pirkėjus gerokai atsinaujinusiu veidu: ne tik yra erdvesnė, išdėstyta pagal naują koncepciją, siūlo platesnę produktų pasiūlą, tačiau ir yra draugiškiausia gamtai.

„Su šia parduotuve, mes žengėme kokybiškai naują žingsnį „Rimi“ istorijoje. Tai – pirmoji parduotuvė, kurioje sumontuota daugiausia mūsų naudojamų aplinką tausojančių technologijų. Didžiąją dalį jų pirmieji pritaikėme mažmeninės prekybos parduotuvėse. Šios inovacijos ne tik sumažina veiklos metu išskiriamo CO2 kiekį, kuris lemia šiltnamio efektą, bet ir sukuria energijos, kurią galime naudoti savo veikloje. Taip mūsų tinklo parduotuvės žingsnis po žingsnio tampa nepriklausomos nuo išorinių energijos tiekėjų“, – pasakoja UAB „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Per Dahl.

Naujojoje „Hyper Rimi“ sumontuota CO2 šaldytuvų šaldymo sistema, kurios kuriama energija panaudojama elektros energijai generuoti, apšildyti ir vėsinti parduotuvės patalpas, pašildyti vandenį. Parduotuvėje įrengtas aplinkai draugiškas LED apšvietimas, judesio davikliai jam reguliuoti bei sumontuoti jautrūs šaldytuvų varstymo davikliai.

Įrengiant šį prekybos centrą, daug dėmesio buvo skirta nekomercinėms, tačiau svarbioms klientų komfortui erdvėms: mamos ir vaiko kambariui, vaikų žaidimų aikštelei, kurioje galės laiką leisti ne tik prekybos centro klientų, bet ir aplinkinių gyventojų vaikai, apšvietimui, saugioms perėjoms. Taip pat prekybos centras yra maksimaliai pritaikytas neįgaliesiems.

„Dar iki rekonstrukcijos ši „Rimi“ pirkėjų buvo labai mėgstama, todėl esame tikri, kad atsinaujinusią – didesnę ir platesnį asortimentą galinčią pasiūlyti parduotuvę, pamėgs dar daugiau pirkėjų, kuriems svarbus patogumas, kokybė ir gamtos išsaugojimas“, – sakė P. Dahl.