Dalyvavimas šioje apklausoje ir tyrime yra visiškai savanoriškas.

Mes tvarkysime asmens duomenis, kuriuos jūs pateikėte šios apklausos metu, bei specifinius, žemiau nurodytus jūsų asmens duomenis, kuriuos galima rasti jūsų lojalumo programos profilyje, siekdami patobulinti ir toliau plėtoti savo paslaugas, t. y. pagerinti mūsų teikiamų asmeninių pasiūlymų kokybę ir aktualumą taip, kad mūsų klientai gautų pagal jų poreikius suformuotus ir jiems aktualius asmeninius pasiūlymus.

Norėtume pabrėžti, kad šiuo tikslu:

  • mes tvarkysime paskutiniųjų dvejų metų duomenis apie jūsų pirkinius, pvz., informaciją apie anksčiau pirktus produktus bei jų kiekius ir kt.;
  • šio tyrimo metu be įprastų asmeninių pasiūlymų, mes pateiksime jums specialius naujus asmeninius pasiūlymus ir analizuosime jūsų reakciją (ar pasiūlymu pasinaudota, ar pasiūlymu nepasinaudota).

 

Asmens duomenų kategorijos Teisinis pagrindas

Duomenų saugojimo laikotarpis

Informacija apie asmens tapatybę, pvz., vardas, pavardė, naudotojo vardas, kliento ID numeris ir kt.

Narystės duomenys, pvz., narystės pradžios data, kliento statusas, kliento rūšis ir kt.

Demografiniai duomenys, pvz., gimimo data, lytis, pilietybė ir kt.

Informacija apie privalumus klientams, pvz., „Mano Rimi“ pinigai, nuolaidos gimtadienio proga, galiojimo laikotarpis ir kt.

Informacija apie namų ūkį, pvz., namų ūkio narių skaičius, informacija apie namų ūkio atžalas, augintinius ir kt.

Duomenys apie kliento pasirinkimus, pvz., pranešimų prenumerata, registracija lojalumo programos klubuose, nustatytos kalbos parinktys ir kt.

Naudotojo sukurti asmens duomenys, pvz., informacija apie veiklą mūsų informacinėse sistemose, elgsena skaitmeniniuose kanaluose, išsaugotas pirkinių krepšelis, mėgstamiausia parduotuvė ir kt.

Apsipirkimų istorija, pvz., informacija apie anksčiau pirktas prekes bei sumas ir kt.

Jūsų sutikimas

Ne ilgiau kaip 12 mėnesių nuo jūsų registracijos dalyvauti testavime datos (įrašoma apklausos anketoje).

Mes toliau saugosime tuos duomenis, kurie būtini tam, kad jūs galėtumėte toliau dalyvauti Lojalumo programoje.

 

 

Siekdami išanalizuoti duomenis ir patobulinti mūsų algoritmus, mes naudosime automatizuotą sprendimų priėmimą, įskaitant profiliavimą. Mūsų vykdoma veikla teisinio ar panašaus reikšmingo poveikio jums neturi.

Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama dokumente „Mano Rimi“ privatumo politika“, kurią galima rasti mūsų interneto svetainėje skiltyje „Privatumo politika“ ir parduotuvėse esančiuose „Mano Rimi“ kortelių terminaluose.