Privačios etiketės produktai

Rimi

„Rimi“ siūlo puikaus skonio, kruopščiai sukurtus gaminius prieinamomis kainomis, kad jie taptų mėgstamiausiu Jūsų šeimos pasirinkimu.

Selection by Rimi

„Selection by Rimi“ tai aukščiausios kokybės gaminių linija. Įvertinkite subtilaus skonio, geriausių ingredientų, ypatingų receptų, žinių ir iš kartos į kartą perduodamų tradicijų derinį.

Rimi Basic

Gaminiai, be kurių neįsivaizduojamas kasdienis namų gyvenimas. Pagrindiniai produktai kasdieniui maistui ruošti ir paprastos buityje būtinos prekės už žemesnę kainą.

I love eco

Motininės kompanijos „ICA Gruppen“ specialiai atrinktų ekologiškų gaminių serija. Kiekvienas serijos gaminys užaugintas natūralioje aplinkoje ir sukurtas išsaugant tobulą darną su gamta.

ICA Skona

Ekologiškų ir veiksmingų namų švaros gaminių serija, kurią sudaro valikliai, skalbikliai, indų plovikliai bei kitos namų apyvokos priemonės. ICA Skona gaminiai tausoja ir jus, ir aplinką.

Kiti „Rimi“ prekių ženklai

Nepriklausomų prekių ženklų gaminiai – puikus RIMI siūlomas pasirinkimas norintiems sutaupyti, bet kartu ir toliau mėgautis puikios kokybės gaminiais

Loving touch

Mūsų naujosios sauskelnės ir kelnaitės „Loving Touch“ pasižymi technologine pažanga, vokiška technologija ir yra patikrintos dermatologų. Jūsų kūdikiui su jomis bus malonu dieną ir naktį, tarsi jaustų jūsų mylintį prisilietimą.