Privačios etiketės produktai

Rimi

„Rimi“ siūlo puikaus skonio, kruopščiai sukurtus gaminius prieinamomis kainomis, kad jie taptų mėgstamiausiu Jūsų šeimos pasirinkimu.

Selection by Rimi

„Selection by Rimi“ tai aukščiausios kokybės gaminių linija. Įvertinkite subtilaus skonio, geriausių ingredientų, ypatingų receptų, žinių ir iš kartos į kartą perduodamų tradicijų derinį.

Rimi Smart

Gaminiai, be kurių neįsivaizduojamas kasdienis namų gyvenimas. Pagrindiniai produktai kasdieniui maistui ruošti ir paprastos buityje būtinos prekės už žemesnę kainą.

I love eco

Motininės kompanijos „ICA Gruppen“ specialiai atrinktų ekologiškų gaminių serija. Kiekvienas serijos gaminys užaugintas natūralioje aplinkoje ir sukurtas išsaugant tobulą darną su gamta.

Loving touch

Mūsų naujosios sauskelnės ir kelnaitės „Loving Touch“ pasižymi technologine pažanga, vokiška technologija ir yra patikrintos dermatologų. Jūsų kūdikiui su jomis bus malonu dieną ir naktį, tarsi jaustų jūsų mylintį prisilietimą.

Rimi Greatlife

„Rimi Greatlife“ produktų linija padės subalansuoti savo mitybą. Šie produktai gaminami iš pilno grūdo miltų, sudėtyje turi daugiau skaidulų, gerųjų riebalų, mažiau cukraus ir druskos.

Rimi FreeFrom

„Rimi FreeFrom“ siūlo specializuotus produktus, prieinamus pirkėjams, alergiškiems ar netoleruojantiems tam tikrų ingredientų ar norintiems paįvairinti savo mitybą.

Rimi Planet

„Rimi Planet“ produktų linija egzotiško maisto mėgėjams suteikia galimybę išbandyti produktus iš skirtingų pasaulio vietų.

Rimi Express

„Rimi Express“ apima įvairius produktus, kurie yra skirti patogiam valgymui skubant (eat on the go) ir kurių paruošimas neužima daug laiko.

ICA

Šis prekinis ženklas siūlo gausų asortimentą produktų be gliuteno, taip pat produktus grožiui, namams ir šeimos keturkojams nariams.

Kiti „Rimi“ prekių ženklai

Nepriklausomų prekių ženklų gaminiai – puikus „Rimi“ siūlomas pasirinkimas norintiems sutaupyti, bet kartu ir toliau mėgautis puikios kokybės gaminiais