Apie „Mano dienai“

Maistas mus sujungia kelioms atokvėpio minutėms tarp darbų, ir kelioms valandoms po ilgos dienos. „Rimi“ tikslas – pasirūpinti, kad maistas, ši tokia svarbi kiekvieno mūsų kasdienybės dalis, būtų nepriekaištingas ir kokybiškas.


Mes kasdien rūpinamės, kad „Rimi“ pagamintas maistas jus įkvėptų, priverstų nors akimirkai stabtelti ar suteiktų saldžių akimirkų. Bet taip pat džiaugiamės, kad mūsų patiekalai tiesiog padeda jums sutaupyti laiko. Pasiūlyti kokybišką ir skanų maistą – šio principo laikomės kasdien, kiekviename žingsnyje. Neslėpsime, stengiamės jus ir nustebinti – mūsų parduotuvėse jūs kaskart galite rasti vis naujų kulinarijos, konditerijos ar kepyklos gaminių.


Džiaugiamės, kai mūsų gaminiai sušildo jūsų vakarą, papuošia šventę ar palengvina kasdieninius darbus virtuvėje. Todėl „Rimi“ virtuvės gaminius pažymėjome ženklu „Mano dienai“. Pamatę šį ženklą jūs galėsite būti tikri – tai švieži, iš kokybiškų ingredientų, pagal „Rimi“ virtuvės šefų kurtas ir ištobulintas receptūras paruošti gaminiai. Mėgaukitės juo patys, vaišinkite draugus, neškite lauktuvių.