Savarankiško skenavimo naudojimosi taisyklės

Vykdydami „Mano Rimi“ lojalumo programą, kaip vieną iš privalumų suteikiame galimybę mobiliuoju įrenginiu savarankiškai skenuoti produktus, perkant mūsų parduotuvėse. Perskaitykite šias naudojimo sąlygas ir patvirtinkite, kad jas perskaitėte ir supratote.

  1. Jei norite naudotis savarankiško skenavimo funkcija Jūsų mobiliajame įrenginyje, privalote turėti aktyvią ir registruotą „Mano Rimi“ lojalumo kortelę, bei atsisiųsti „Rimi“  mobiliąją programėlę ir prisijungti prie jos.

  2. Esate atsakingi už tai, kad tinkamai nuskaitytumėte visas prekes, kurias įsidedate į pirkinių krepšelį, ir už jas sumokėtumėte kasoje. Jūsų prievolė yra įrodyti, kad visos prekės yra nuskaitytos ir už jas sumokėta.

  3. Pasiliekame teisę atsiskaitymo metu atlikti tikslumo patikrą (atsitiktinę ar tikslinę) – per tokią patikrą dalį arba visą jūsų pirkinių krepšelį iš naujo nuskaitys „Rimi“ darbuotojas. Tikslumo patikros aktyvinamos remiantis bendrais kriterijais, kuriuos nustatome visiems skaitytuvų naudotojams (pavyzdžiui, dėl nenumatyto elgesio apsiperkant, tarkim, pašalinus daugumą produktų iš pirkinių krepšelio), taip pat remiantis jūsų paskutinės tikslumo patikros rezultatais.

  4.  Mes taip pat pasiliekame teisę blokuoti savarankiško skenavimo funkciją jūsų mobiliajame įrenginyje, jei yra nustatytas pakartotinis savarankiško skenavimo funkcijos piktnaudžiavimas dėl sukčiavimo, vagystės ar kitos neteisėtos veiklos. Mūsų teisėtas interesas yra išvengti sukčiavimo ir apsaugoti savo turtą.

Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti dokumente „Informacija apie asmens duomenų tvarkymą vykdant „Mano Rimi“ lojalumo programą“. Jį galite rasti mūsų svetainėje ir parduotuvės terminale.