Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Tortilijos traškučiai OLD EL PASO, 185 g
    Be glitimo

    Tortilijos traškučiai OLD EL PASO, 185 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,84 €/kg

  • Granola su spanguolėmis NESTLE FITNESS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Granola su spanguolėmis NESTLE FITNESS, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Padažas BBQ ORIGINAL FELIX, 335 ml

    Padažas BBQ ORIGINAL FELIX, 335 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,42 €/l

  • Juod. šilkmedž. uogų džemas AGRISICILIA, 340g

    Juod. šilkmedž. uogų džemas AGRISICILIA, 340g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,21 €/kg

  • Marinuoti grybai KKF SHIITAKE, 500 g / 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Marinuoti grybai KKF SHIITAKE, 500 g / 480 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Sorų miltai RIMI FREE FROM, 300 g
    Be glitimo

    Sorų miltai RIMI FREE FROM, 300 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

  • Greitas ryžių ir daržovių patiekalas, 55 g

    Greitas ryžių ir daržovių patiekalas, 55 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,00 €/kg

  • Žal. arbata TWININGS GUNPOWDER GREEN, 100 g
    -40%
    3
    77 €
    37,70 €/kg

    Žal. arbata TWININGS GUNPOWDER GREEN, 100 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,90 €/kg

  • Desertas DR.OETKER PANNA COTTA, 50 g
    0
    87 €
    17,40 €/kg

    Desertas DR.OETKER PANNA COTTA, 50 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,00 €/kg

  • Kavos kapsulės LAVAZZA ESPRESSO CLAS. 10 vnt
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA ESPRESSO CLAS. 10 vnt

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Apelsininiai pipirai SANTA MARIA, 48 g

    Apelsininiai pipirai SANTA MARIA, 48 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,37 €/kg

  • Vištienos sultinys GALINA BLANCA,10gx12vnt.

    Vištienos sultinys GALINA BLANCA,10gx12vnt.

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,25 €/kg

  • Graikinių riešutų aliejus SELECTION, 250 ml

    Graikinių riešutų aliejus SELECTION, 250 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,96 €/l

  • Javain. su lazdynų riešutais BONA VITA, 375 g

    Javain. su lazdynų riešutais BONA VITA, 375 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/kg

  • Pipirų mišinys su žolelėmis RIMI, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pipirų mišinys su žolelėmis RIMI, 25g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,60 €/kg

  • Gr.paruoš. makaronai SUN YAN jaut.skonio,60g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gr.paruoš. makaronai SUN YAN jaut.skonio,60g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Greitas lęšių ir ryžių patiekalas, 55 g

    Greitas lęšių ir ryžių patiekalas, 55 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,00 €/kg

  • Kavos kaps. NESCAFE GRANDE INTENSO, 132,8 g
    5
    81 €
    0,36 €/vnt.

    Kavos kaps. NESCAFE GRANDE INTENSO, 132,8 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Mišinys sojų kotletams KORNI, 264 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys sojų kotletams KORNI, 264 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,54 €/kg

  • Marin.PEPPERONCINI pip. RIMI SMART, 600g/260g
    Gera kaina kasdien

    Marin.PEPPERONCINI pip. RIMI SMART, 600g/260g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,88 €/kg

  • Konserv.PEPPERONI pipirai RIMI SMART,110g/50g
    Gera kaina kasdien

    Konserv.PEPPERONI pipirai RIMI SMART,110g/50g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Vais. arbata LOYD su aviet. ir citr. 20 x 2 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Vais. arbata LOYD su aviet. ir citr. 20 x 2 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Grūsti juodieji pipirai SANTA MARIA, 217 g

    Grūsti juodieji pipirai SANTA MARIA, 217 g

    11.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,84 €/kg

  • Ryž. traškučiai med. garst. sk. RICE UP, 60 g
    Be glitimo

    Ryž. traškučiai med. garst. sk. RICE UP, 60 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,50 €/kg

  • Prieskonių mišinys SANTA MARIA, 78 g

    Prieskonių mišinys SANTA MARIA, 78 g

    6.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 81,41 €/kg

  • Antienos skonio makaronai SUN YAN, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Antienos skonio makaronai SUN YAN, 65 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,23 €/kg

  • Makaronai SUN YAN TOM YUM skonio, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai SUN YAN TOM YUM skonio, 65 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,23 €/kg

  • Šokolad. sausainiai DIABLO su saldikl., 130 g

    Šokolad. sausainiai DIABLO su saldikl., 130 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Baltymų milteliai ISOSTAR vanilės sk. 700 g
    11
    99 €
    17,13 €/kg

    Baltymų milteliai ISOSTAR vanilės sk. 700 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,41 €/kg

  • Provanso žolelių mišinys RIMI SMART, 10 g
    Gera kaina kasdien

    Provanso žolelių mišinys RIMI SMART, 10 g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,00 €/kg

  • Ryžių dribsniai su braškių skoniu OHO, 325 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ryžių dribsniai su braškių skoniu OHO, 325 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,97 €/kg

  • Žalioji arbata PRESTO KIŠKIO PASAKA, 80 g
    -40%
    1
    37 €
    17,13 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žalioji arbata PRESTO KIŠKIO PASAKA, 80 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,63 €/kg

  • Žalioji arbata JUST A MINUTE, 20 x 1,4 g
    -40%
    0
    53 €
    18,93 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Žalioji arbata JUST A MINUTE, 20 x 1,4 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,79 €/kg

  • Baltyminis batonėlis su sald. MYPROTEIN, 60 g

    Baltyminis batonėlis su sald. MYPROTEIN, 60 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,50 €/kg

  • Ragu NIZHYN MEXICAN FIESTA, 470 g

    Ragu NIZHYN MEXICAN FIESTA, 470 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,28 €/kg

  • Toskanos prieskoniai KOTANYI, 25 g
    1
    25 €
    50,00 €/kg

    Toskanos prieskoniai KOTANYI, 25 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,60 €/kg

  • Mangų vaisių des. SELECTION BY RIMI, 230 g

    Mangų vaisių des. SELECTION BY RIMI, 230 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,87 €/kg

  • Pabar. rinkinys DR. OETKER RAINBOW MIX, 50 g
    1
    29 €
    25,80 €/kg

    Pabar. rinkinys DR. OETKER RAINBOW MIX, 50 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,00 €/kg

  • Daržovių skonio makaronai MAGGI, 59,2 g
    0
    47 €
    7,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Daržovių skonio makaronai MAGGI, 59,2 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,39 €/kg

  • Mirkomasis padažas SALSA DIP MEDIUM SM, 250 g

    Mirkomasis padažas SALSA DIP MEDIUM SM, 250 g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

Filtrai

Filtrai