HONESBITE - SVEIKESNIS PASIRINKIMAS JŪSŲ ŠEIMAI

Honestbite gimė iš noro pasiūlyti šeimai sąžiningą maistą – be nereikalingų priedų ir su aiškia sudėtimi. Honestbite asortimente rasite sveikesnius užkandžius, produktus be pridėtinio cukraus ir ekologiškas alternatyvas, pritaikytas skirtingiems mitybos poreikiams. Nuo šiol Honestbite kruopščiai atrinktas prekes atraskite ir RIMI parduotuvėse.

Įvairūs užkandžiai ir batonėliai

  • Ekol. vaflis su kremu BETTR, 30 g
    Ekologiškas

    Ekol. vaflis su kremu BETTR, 30 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,67 €/kg

  • Braškių skonio lazdelė FRUITFUNK, 20 g

    Braškių skonio lazdelė FRUITFUNK, 20 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,50 €/kg

  • Ekol. ryžių rutuliukai su slyv. BIOPONT, 55 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. ryžių rutuliukai su slyv. BIOPONT, 55 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,91 €/kg

  • Ekol. vaflis su braškių kremu BETTR, 30 g
    Ekologiškas

    Ekol. vaflis su braškių kremu BETTR, 30 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,67 €/kg

  • Obuolių skonio lazdelė FRUITFUNK, 20 g

    Obuolių skonio lazdelė FRUITFUNK, 20 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,50 €/kg

  • Ekol. avinž. krekeriai su roz. KRIPPU, 80 g
    Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. avinž. krekeriai su roz. KRIPPU, 80 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,38 €/kg

  • Ekol. sorų rutuliukai su cin. BIOPONT, 60 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. sorų rutuliukai su cin. BIOPONT, 60 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,50 €/kg

  • Ekol. serbentų sk. juostelės DIET-FOOD, 30 g
    Ekologiškas

    Ekol. serbentų sk. juostelės DIET-FOOD, 30 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,00 €/kg

  • Ekol. lešių užkandis su rieš. BIOPONT, 60 g
    Ekologiškas Be laktozės

    Ekol. lešių užkandis su rieš. BIOPONT, 60 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,17 €/kg

  • Ekol. aviečių sk. juostelės DIET-FOOD, 30 g
    Ekologiškas

    Ekol. aviečių sk. juostelės DIET-FOOD, 30 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,00 €/kg

  • Ekol. avinž. krekeriai su pomid. KRIPPU, 80 g
    Ekologiškas

    Ekol. avinž. krekeriai su pomid. KRIPPU, 80 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,63 €/kg

  • Batonėlis CHOCO CRUNCH FIZI su sald., 40 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Batonėlis CHOCO CRUNCH FIZI su sald., 40 g

    1.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,50 €/kg

  • Balt. batonėlis su brašk. KETO FIZI, 45 g

    Balt. batonėlis su brašk. KETO FIZI, 45 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,00 €/kg

  • Dž. mangų kąsneliai HONESTBITE, 50 g

    Dž. mangų kąsneliai HONESTBITE, 50 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,00 €/kg

  • Ekol. sausainiai su kak. KETO DIET-FOOD, 80 g
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. sausainiai su kak. KETO DIET-FOOD, 80 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,88 €/kg

  • Ekol. lęšių užkandis su svog. BIOPONT, 60 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. lęšių užkandis su svog. BIOPONT, 60 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,50 €/kg

  • Batonėlis CRISPY HAZELNUT FIZI su sald., 40 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Batonėlis CRISPY HAZELNUT FIZI su sald., 40 g

    1.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,50 €/kg

  • Ekol. avinž. krekeriai su česn. KRIPPU, 80 g
    Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. avinž. krekeriai su česn. KRIPPU, 80 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,38 €/kg

  • Mangų sk. ledinukas LOLLITOL, 6 g

    Mangų sk. ledinukas LOLLITOL, 6 g

    0.90 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 150,00 €/kg

  • Dž. trešnių kąsneliai HONESTBITE, 50 g

    Dž. trešnių kąsneliai HONESTBITE, 50 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,80 €/kg

Kasdienės mitybos produktai

  • Balkš. gysločio luobelės HONESTBITE, 300 g

    Balkš. gysločio luobelės HONESTBITE, 300 g

    7.60 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,33 €/kg

  • Ekol. ryžių košė BIOPONT, 180 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. ryžių košė BIOPONT, 180 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,06 €/kg

  • Ekol. lazdynų, kakavos kremas BETTR, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. lazdynų, kakavos kremas BETTR, 250 g

    7.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,80 €/kg

  • Ekol. KONJAC makaronai FETT DIET-FOOD, 385 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ekol. KONJAC makaronai FETT DIET-FOOD, 385 g

    3.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,22 €/kg

  • Ekol. KETO granola DIET-FOOD, 200 g
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. KETO granola DIET-FOOD, 200 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,95 €/kg

  • Ekol. kukurūzų košė BIOPONT, 110 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. kukurūzų košė BIOPONT, 110 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,64 €/kg

  • Ekol. KONJAC mak. SPAGHETTI DIET-FOOD, 385 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ekol. KONJAC mak. SPAGHETTI DIET-FOOD, 385 g

    3.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,22 €/kg

  • Ekologiški KONJAC makaronai DIET-FOOD, 385 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ekologiški KONJAC makaronai DIET-FOOD, 385 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,88 €/kg

  • Migdolų miltai HONESTBITE, 400 g

    Migdolų miltai HONESTBITE, 400 g

    7.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,12 €/kg

  • Ekol. lešių, žirn. makar. PASTA NATURA, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. lešių, žirn. makar. PASTA NATURA, 250 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,76 €/kg

  • Ekol. kukurūzų makaronai PASTA NATURA, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. kukurūzų makaronai PASTA NATURA, 250 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,76 €/kg

  • Ek. makaronai DINOZAURAI PASTA NATURA, 250 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ek. makaronai DINOZAURAI PASTA NATURA, 250 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,76 €/kg

  • Ekol. grikių RAMEN makaronai DIET-FOOD, 280 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. grikių RAMEN makaronai DIET-FOOD, 280 g

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,61 €/kg

  • Eritritolis HONESTBITE, 400 g

    Eritritolis HONESTBITE, 400 g

    5.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Ekol. makaronai DIET-FOOD VERMICELLI, 385 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ekol. makaronai DIET-FOOD VERMICELLI, 385 g

    3.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,22 €/kg

  • Suomiškas ksilitolis HONESTBITE, 400 g

    Suomiškas ksilitolis HONESTBITE, 400 g

    6.10 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,25 €/kg

  • Ekol. anak., lazd. rieš. kremas BETTR, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. anak., lazd. rieš. kremas BETTR, 250 g

    7.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,56 €/kg

  • Neraf. avokadų aliejus LA TOURANGELLE, 500 ml
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Neraf. avokadų aliejus LA TOURANGELLE, 500 ml

    17.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,38 €/l

  • Ekol. KONJAC ryžių makaronai DIET-FOOD, 385 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ekol. KONJAC ryžių makaronai DIET-FOOD, 385 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,88 €/kg

  • Vanilės skonio stevijos lašai LOCCO, 50 ml

    Vanilės skonio stevijos lašai LOCCO, 50 ml

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 165,80 €/l