Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Daržovių skonio makaronai MAGGI, 59,2 g
    0
    47 €
    7,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Daržovių skonio makaronai MAGGI, 59,2 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,39 €/kg

  • Mirkomasis padažas SALSA DIP MEDIUM SM, 250 g

    Mirkomasis padažas SALSA DIP MEDIUM SM, 250 g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Citrinpipiriai SANTA MARIA,be prid.drusk.42 g

    Citrinpipiriai SANTA MARIA,be prid.drusk.42 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 58,33 €/kg

  • Vištienos sultinys kubeliais MAGGI, 80 g
    0
    55 €
    6,88 €/kg

    Vištienos sultinys kubeliais MAGGI, 80 g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Vištienos sultinys MAGGI su krap. petr., 80 g
    0
    55 €
    6,88 €/kg

    Vištienos sultinys MAGGI su krap. petr., 80 g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Skrud. malta cikorija CHICORY WORLD, 200 g

    Skrud. malta cikorija CHICORY WORLD, 200 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,95 €/kg

  • Šokol. pyr. su vyšn. RIMI FREE FROM, 220 g
    Be glitimo

    Šokol. pyr. su vyšn. RIMI FREE FROM, 220 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,77 €/kg

  • Keto duona RIMI FREE FROM, 190 g
    Be glitimo Be laktozės

    Keto duona RIMI FREE FROM, 190 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,32 €/kg

  • Pieninio šokolado dražė DIABLO, 40 g

    Pieninio šokolado dražė DIABLO, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Saus. su brašk., rabar., chia BEGINNIN., 60 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Saus. su brašk., rabar., chia BEGINNIN., 60 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 56,50 €/kg

  • Padažas su sez. ir soj. SANTA MARIA, 250 ml

    Padažas su sez. ir soj. SANTA MARIA, 250 ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,89 €/l

  • RISOTTO su sūriu ir piev. pad. SALLING, 70 g

    RISOTTO su sūriu ir piev. pad. SALLING, 70 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,29 €/kg

  • Sausi pusryčiai HONEY POPS AWAKE, 500 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai HONEY POPS AWAKE, 500 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Sūr. karamelės padažas SALLING PRINCIP, 250 g

    Sūr. karamelės padažas SALLING PRINCIP, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Keptų burok. sal. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptų burok. sal. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,15 €/kg

  • Kiauš. makaronai su trum. DALLA COSTA, 250 g

    Kiauš. makaronai su trum. DALLA COSTA, 250 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,16 €/kg

  • Juodoji arbata TWININGS LADY GREY, 100 g
    -40%
    3
    77 €
    37,70 €/kg

    Juodoji arbata TWININGS LADY GREY, 100 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,90 €/kg

  • Gr. par. makaronai GLADS RAMEN CHICKEN, 105 g

    Gr. par. makaronai GLADS RAMEN CHICKEN, 105 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,00 €/kg

  • Tortilijos OLD EL PASO SNS, 193 g

    Tortilijos OLD EL PASO SNS, 193 g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,32 €/kg

  • Tirpios kavos gėrimas RIMI 2 in 1, 10 g

    Tirpios kavos gėrimas RIMI 2 in 1, 10 g

    0.20 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,00 €/kg

  • Ekol. kečupo sk. traškučiai BIOPONT, 20 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Tinka vegetarams

    Ekol. kečupo sk. traškučiai BIOPONT, 20 g

    0.90 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Ekol. alyv., isp. šal. krekeriai ADONIS, 60 g
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. alyv., isp. šal. krekeriai ADONIS, 60 g

    4.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,43 €/kg

  • Kavos gėrimas JACOBS ESPRESSO CARAMEL, 485 ml
    4
    99 €
    10,29 €/l

    Kavos gėrimas JACOBS ESPRESSO CARAMEL, 485 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,54 €/l

  • Kavos gėr. JACOBS ESPRESSO CHOCOLATE, 485 ml
    4
    99 €
    10,29 €/l

    Kavos gėr. JACOBS ESPRESSO CHOCOLATE, 485 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,54 €/l

  • Aviečių sk. ledinukas JOE GLOW, 8 g
    Tinka veganams Be cukraus Tinka vegetarams

    Aviečių sk. ledinukas JOE GLOW, 8 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,25 €/kg

  • Dribsniai KELLOGG'S VARIETY PACK, 205 g
    3
    99 €
    19,46 €/kg

    Dribsniai KELLOGG'S VARIETY PACK, 205 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,34 €/kg

  • Makaronai MAC&CHEESE PESTO, 184 g

    Makaronai MAC&CHEESE PESTO, 184 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,25 €/kg

  • Vištienos skonio makaronai YATEKOMO, 60 g

    Vištienos skonio makaronai YATEKOMO, 60 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,17 €/kg

  • Aštrusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 500 g
    1
    85 €
    3,70 €/kg

    Aštrusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Česnakinis padažas SANTA MARIA, 230g

    Česnakinis padažas SANTA MARIA, 230g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,48 €/kg

  • Makaronai VAMZDELIAI GINTARINIAI, 400 g
    0
    78 €
    1,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai VAMZDELIAI GINTARINIAI, 400 g

    0.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/kg

  • Desertas Tiramisu kremas DR.OETKER, 63 g
    0
    87 €
    13,81 €/kg

    Desertas Tiramisu kremas DR.OETKER, 63 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,02 €/kg

  • Dribsniai KELLOGG'S CRUNCHY NUT, 375 g
    3
    09 €
    8,24 €/kg

    Dribsniai KELLOGG'S CRUNCHY NUT, 375 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,97 €/kg

  • Mango ir juod. serb. arbata LIPTON, 20 vnt.
    -40%
    2
    09 €
    61,47 €/kg

    Mango ir juod. serb. arbata LIPTON, 20 vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 102,65 €/kg

  • Juodoji arbata AHMAD ENGLISH TEA NR.1, 200 g
    -40%
    5
    87 €
    29,35 €/kg

    Juodoji arbata AHMAD ENGLISH TEA NR.1, 200 g

    9.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,95 €/kg

  • Baltym.bat.su aviet.ir sald.ACTIVUS, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltym.bat.su aviet.ir sald.ACTIVUS, 40g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,75 €/kg

  • Baltym.bat.su kokos.ir sald.ACTIVUS, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltym.bat.su kokos.ir sald.ACTIVUS, 40g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,75 €/kg

  • Žalioji arbata MAMOS BRAŠKIŲ, 50 g
    -40%
    1
    79 €
    35,80 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žalioji arbata MAMOS BRAŠKIŲ, 50 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,80 €/kg

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD FLAT WHITE, 187,2 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės AROMA GOLD FLAT WHITE, 187,2 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/vnt.

  • Kokos.sausainiai be cukraus BOGUTTI,135g

    Kokos.sausainiai be cukraus BOGUTTI,135g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,70 €/kg

Filtrai

Filtrai