0
0,00 €

GAUK 25 % NUOLAIDĄ PIRKINIŲ KREPŠELIUI!

 

Nuo šiol naudodamiesi „Rimi“ e. parduotuvės Rekomendacijų programa gali užsidirbti nuolaidų kuponus!

Rekomenduok draugams tapti naujais arba po ilgo laiko grįžtančiais „Rimi“ e. parduotuvės klientais ir abu gaukite net po 25 % nuolaidą pasirinktam pirkinių krepšeliui!

„Rimi“ Rekomendacijų programos paslaugų teikimo sąlygos

 

RIMI E. parduotuvės Rekomendacijų programa (toliau – Rekomendacijų programa) leidžia jos vartotojams (toliau – Vartotojas) užsidirbti nuolaidų kuponus, rekomenduojant kitiems asmenims tapti naujais arba po ilgo laiko grįžtančiais RIMI E. parduotuvės klientais.

1. Registracija į Rekomendacijų programą
Norėdamas dalyvauti Rekomendacijų programoje ir pradėti siųsti rekomendacijas, Vartotojas turi susikurti RIMI paskyrą, sutikti su RIMI Paslaugų Teikimo Sąlygomis ir apsilankyti https://www.rimi.lt/e-parduotuve/lt/paskyra/pakviesk-drauga E. parduotuvės puslapyje, kur galės pasiekti RIMI E. parduotuvės rekomendacijų programą.

2. Unikalaus pakvietimo kodo generavimas
Užsiregistravęs į Rekomendacijų programą, Vartotojas gauna unikalų pakvietimo kodą. Jis yra matomas RIMI E. parduotuvės paskyros skiltyje – „Pakviesk draugą“. Unikalaus pakvietimo kodas gali būti kopijuojamas ir dalinamas Vartotojui patogiu būdu.

3. Rekomendacijos kodo naudojimas
Vartotojas, kuris anksčiau niekada nesinaudojo RIMI E. parduotuvės paslaugomis arba per pastaruosius 12 mėnesių neatliko nei vieno pirkimo, gali panaudoti nuolaidos kuponą, kuris suteikia 25 % nuolaidą, apsipirkimo metu įtraukdamas jį į RIMI el. prekybos krepšelyje esantį nuolaidos kupono laukelį. Akcinėms prekėms nuolaida netaikoma. Tam, kad pakvietimas būtų klasifikuojamas kaip sėkmingas, pakviestasis asmuo turi sukurti ir gauti E. parduotuvės užsakymą (nepakanka tik įsidėti kuponą į krepšelį).

4. Nuolaidų kuponų uždirbimas
Vartotojas gaus 25 % nuolaidos kuponą, kai pakviestasis asmuo sėkmingai apsipirks su unikaliu Vartotojo pakvietimo kodu. Nuolaidos kuponas patvirtinamas Vartotojo paskyroje, kai pakviestojo kliento užsakymas yra pristatytas. Vartotojas taip pat gaus el. laišką, informuojantį, apie gautą nuolaidos kuponą. 

5. Nuolaidos kupono panaudojimas
Nuolaidų kuponai matomi Vartotojų RIMI E. parduotuvės paskyroje, skiltyje – „Pakviesk draugą“. Nuolaidos kuponą Vartotojas gali panaudoti Vartotojo RIMI E. parduotuvės pirkiniams. Vienas nuolaidos kuponas gali būti naudojamas tik vienam apsipirkimui RIMI E. parduotuvėje. Akcinėms prekėms nuolaida netaikoma. Šis kodas yra unikalus ir kitiems vartotojams neveiks.

6. Apribojimai
Vartotojas gali naudoti unikalų pakvietimo kodą su vieninteliu tikslu, reklamuoti RIMI ir nukreipti potencialius klientus į RIMI svetainę. Vartotojas neplatins unikalaus pakvietimo kodo ar bet kokio kito turinio, kuris būtų neteisėtas, klaidinantis ar apgaulingas arba skatintų neteisėtą veiklą. RIMI savo nuožiūra gali keisti arba atšaukti Vartotojo pakvietimo kodą ir pašalinti Vartotoją iš Rekomendacijų programos, jei kyla įtarimų dėl netinkamo elgesio. Vartotojui neleidžiama kurti netikrų paskyrų.

Mano paskyra

Pradžia Pristatymas
0 0,00 €