Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Karamel. batonėlis NICKS su sald., 28 g
    1
    75 €
    62,50 €/kg
    Be glitimo

    Karamel. batonėlis NICKS su sald., 28 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,07 €/kg

  • Makaronai be glitimo BARILLA SPAGHETTI, 400 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Makaronai be glitimo BARILLA SPAGHETTI, 400 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,47 €/kg

  • Ekologiškas kokosų žiedų cukrus AMRITA, 400 g
    4
    19 €
    10,47 €/kg
    Ekologiškas

    Ekologiškas kokosų žiedų cukrus AMRITA, 400 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,22 €/kg

  • Česn. ir krevečių sk. makaronai SUN YAN, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Česn. ir krevečių sk. makaronai SUN YAN, 65 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,23 €/kg

  • Tr. granola su karamel. sk. šokol. AXA, 330 g
    1
    99 €
    6,03 €/kg

    Tr. granola su karamel. sk. šokol. AXA, 330 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,15 €/kg

  • Skrudintos kavos pupelės RIMI, 1 kg

    Skrudintos kavos pupelės RIMI, 1 kg

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/kg

  • Aviž. dribsn. batonėlis AXA su šokoladu, 30 g

    Aviž. dribsn. batonėlis AXA su šokoladu, 30 g

    0.50 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,67 €/kg

  • Juodoji arbata AHMAD EARL GREY, 25 pak.
    -40%
    1
    79 €
    35,80 €/kg

    Juodoji arbata AHMAD EARL GREY, 25 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,80 €/kg

  • Juodoji arbata SPECIALTY CL. EARL GREY, 100 g
    -40%
    3
    29 €
    32,90 €/kg

    Juodoji arbata SPECIALTY CL. EARL GREY, 100 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,90 €/kg

  • Svarainių arbata SKANOVĖ, 300 g
    -40%
    2
    99 €
    9,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Svarainių arbata SKANOVĖ, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Žalioji arbata LOYD, mėt., manuka med., 34 g
    -40%
    1
    79 €
    52,65 €/kg

    Žalioji arbata LOYD, mėt., manuka med., 34 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 87,94 €/kg

  • Žalioji arbata su moringa ETNO, 20x2 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žalioji arbata su moringa ETNO, 20x2 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Kisielius su spanguolėmis DR.OETKER, 32,5 g
    0
    47 €
    14,24 €/kg

    Kisielius su spanguolėmis DR.OETKER, 32,5 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,94 €/kg

  • Gelis egzot.vais.sk.ACTIFOOD ENERGY, 90g
    2
    79 €
    31,00 €/kg

    Gelis egzot.vais.sk.ACTIFOOD ENERGY, 90g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,78 €/kg

  • Sriubos pagrindas KIKKOMAN RAMEN, 250 ml

    Sriubos pagrindas KIKKOMAN RAMEN, 250 ml

    7.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,36 €/l

  • Padažas SEL. BY RIMI PESTO CALABRESE, 130 g

    Padažas SEL. BY RIMI PESTO CALABRESE, 130 g

    3.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,31 €/kg

  • Gr. par. makaronai KNORR SWEET & SOUR, 65 g

    Gr. par. makaronai KNORR SWEET & SOUR, 65 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,38 €/kg

  • Plovas su kiauliena RIMI, 480 g

    Plovas su kiauliena RIMI, 480 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,23 €/kg

  • Padažo priesk. mišinys AMERICAN RANCH SM, 14g

    Padažo priesk. mišinys AMERICAN RANCH SM, 14g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,43 €/kg

  • Pranc. SUSLAVIČIAUS garstyčios su sald., 200g

    Pranc. SUSLAVIČIAUS garstyčios su sald., 200g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Vištienos skonio makaronai RONDO, 50 g

    Vištienos skonio makaronai RONDO, 50 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,80 €/kg

  • Pad. su medumi KIKKOMAN TERIYAKI BBQ, 250 ml

    Pad. su medumi KIKKOMAN TERIYAKI BBQ, 250 ml

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,36 €/l

  • Lukštenti grikiai RIMI FREE FROM, 375 g
    Tinka veganams

    Lukštenti grikiai RIMI FREE FROM, 375 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,38 €/kg

  • Priesk. mišinys SANTA MARIA CHEESY TACO, 28 g

    Priesk. mišinys SANTA MARIA CHEESY TACO, 28 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,36 €/kg

  • Kavos kap. LAVAZZA GOURMET CARAMEL, 56,5 g
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kap. LAVAZZA GOURMET CARAMEL, 56,5 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Ekolog. nerafinuot. rapsų aliejus EKKO, 500ml
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekolog. nerafinuot. rapsų aliejus EKKO, 500ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/l

  • Juodoji Ceilono arbata EARL GREY IMPRA, 100 g
    -40%
    1
    97 €
    19,70 €/kg

    Juodoji Ceilono arbata EARL GREY IMPRA, 100 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,90 €/kg

  • Česnakų granulės RIMI, 25 g

    Česnakų granulės RIMI, 25 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,60 €/kg

  • Frikadelių sriuba RIMI, 480 g

    Frikadelių sriuba RIMI, 480 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/kg

  • Mangų čatnis SALLING, 370g
    2
    19 €
    5,92 €/kg

    Mangų čatnis SALLING, 370g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,62 €/kg

  • Padažas žuviai SALLING, 150 ml

    Padažas žuviai SALLING, 150 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/l

  • Malta kava ILLY SELECTION BRAZIL, 125 g
    4
    99 €
    39,92 €/kg

    Malta kava ILLY SELECTION BRAZIL, 125 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,92 €/kg

  • Baklažanų salotos su daržovėmis RIMI, 500 g

    Baklažanų salotos su daržovėmis RIMI, 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • BBQ padažas SANTA MARIA BOURBON WHISKEY, 350g

    BBQ padažas SANTA MARIA BOURBON WHISKEY, 350g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,26 €/kg

  • Žalioji arbata TWININGS PURE GREEN, 25 x 2 g
    -40%
    3
    59 €
    71,80 €/kg

    Žalioji arbata TWININGS PURE GREEN, 25 x 2 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 119,80 €/kg

  • Kiniški kiaušininiai makaronai AJI, 300 g

    Kiniški kiaušininiai makaronai AJI, 300 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,30 €/kg

  • Tortilijos traškučiai OLD EL PASO, 185 g
    Be glitimo

    Tortilijos traškučiai OLD EL PASO, 185 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,84 €/kg

  • Granola su spanguolėmis NESTLE FITNESS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Granola su spanguolėmis NESTLE FITNESS, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Padažas BBQ ORIGINAL FELIX, 335 ml

    Padažas BBQ ORIGINAL FELIX, 335 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,42 €/l

  • Juod. šilkmedž. uogų džemas AGRISICILIA, 340g

    Juod. šilkmedž. uogų džemas AGRISICILIA, 340g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,21 €/kg

Filtrai

Filtrai