Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kavos pupelės PELLINI ESPRESSO VIVACE, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės PELLINI ESPRESSO VIVACE, 1 kg

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

  • Kavos pupelės PELLINI CREMOSO, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės PELLINI CREMOSO, 1 kg

    34.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,99 €/kg

  • Malta kava PELLINI ESPRESSO CREMOSO, 250 g
    Naujiena

    Malta kava PELLINI ESPRESSO CREMOSO, 250 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,96 €/kg

  • Malta kava PELLINI N. 42 TRADIZIONALE, 250 g
    Naujiena

    Malta kava PELLINI N. 42 TRADIZIONALE, 250 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,96 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS ESPRESSO, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės JACOBS ESPRESSO, 1 kg

    28.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,99 €/kg

  • Drib. su rieš. sviestu ir šok. GO ON, 300 g
    Naujiena

    Drib. su rieš. sviestu ir šok. GO ON, 300 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • Tirpios kavos gėrimas RIMI 2 in 1, 10 x 10 g
    Naujiena

    Tirpios kavos gėrimas RIMI 2 in 1, 10 x 10 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Tirp. kavos gėrim. MACCOFFE ORIGINAL 3in1 20g
    Naujiena

    Tirp. kavos gėrim. MACCOFFE ORIGINAL 3in1 20g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Tirpios kavos gėrimas RIMI 2 in 1, 10 g
    Naujiena

    Tirpios kavos gėrimas RIMI 2 in 1, 10 g

    0.20 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,00 €/kg

  • Bruknių uogienė RIMI, 400 g
    Naujiena

    Bruknių uogienė RIMI, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Tirpūs kakavos skon. gėrimo miltel. VAN, 75 g
    Naujiena

    Tirpūs kakavos skon. gėrimo miltel. VAN, 75 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,53 €/kg

  • Granola batonėlis su pistac. ir šok. AXA, 30g
    Naujiena

    Granola batonėlis su pistac. ir šok. AXA, 30g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,67 €/kg

  • Kak. gėr. miltel. MOKATE KING, saus. sk., 27g
    Naujiena

    Kak. gėr. miltel. MOKATE KING, saus. sk., 27g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,19 €/kg

  • Tirpus cikorijų gėr. su ženšeniu GALCA, 100 g
    Naujiena

    Tirpus cikorijų gėr. su ženšeniu GALCA, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Tirp. kava NESCAFE 3in1 CARAMEL, 160g, 10vnt
    Naujiena

    Tirp. kava NESCAFE 3in1 CARAMEL, 160g, 10vnt

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,81 €/kg

  • Tirpusis grūdų gėrimas INKA, 150 g
    Naujiena

    Tirpusis grūdų gėrimas INKA, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Kak. gėr. milteliai MOKATE KING, av. sk., 27g
    Naujiena

    Kak. gėr. milteliai MOKATE KING, av. sk., 27g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,19 €/kg

  • Kak. gėr. milteliai MOKATE KING, ban. sk. 27g
    Naujiena

    Kak. gėr. milteliai MOKATE KING, ban. sk. 27g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,19 €/kg

  • Ekologiškas rapsų aliejus RIMI ECO, 0,5 l
    Naujiena Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas rapsų aliejus RIMI ECO, 0,5 l

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,78 €/l

  • Kavos pupelės LOFBERGS CREMA, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės LOFBERGS CREMA, 1 kg

    34.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,99 €/kg

  • Avižiniai dribsniai JUMBO GALINTA, 500 g
    Naujiena

    Avižiniai dribsniai JUMBO GALINTA, 500 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Tirpi kava NESCAFÉ CLASSIC CREMA, 200 g
    Naujiena

    Tirpi kava NESCAFÉ CLASSIC CREMA, 200 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,95 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA FUSILLI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA FUSILLI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Raudonosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Raudonosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

  • Sviestinės pupelės RIMI, 400 g / 250 g
    Gera kaina kasdien

    Sviestinės pupelės RIMI, 400 g / 250 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,96 €/kg

  • Pomidorų gabaliukai RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pomidorų gabaliukai RIMI, 400 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,87 €/kg

  • Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 370 g
    1
    39 €
    3,76 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 370 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Avinžirniai RIMI, 400 g / 250 g
    Gera kaina kasdien

    Avinžirniai RIMI, 400 g / 250 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,40 €/kg

  • Kvietiniai miltai MALSENA, 2 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kvietiniai miltai MALSENA, 2 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/kg

  • Saldūs kukurūzai RIMI, 340g/285g
    1
    09 €
    3,82 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Saldūs kukurūzai RIMI, 340g/285g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,88 €/kg

  • Kokosų gėrimas SANTA MARIA ORIGINAL, 250ml
    Tinka veganams Be laktozės

    Kokosų gėrimas SANTA MARIA ORIGINAL, 250ml

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,20 €/l

  • Makaronai LA MOLISANA PENNE, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA PENNE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Viso grūdo kapotos avižos MALSENA, 500 g
    1
    29 €
    2,58 €/kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Viso grūdo kapotos avižos MALSENA, 500 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,70 €/kg

  • Grikių kruopos GALINTA, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grikių kruopos GALINTA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Pilno grūdo avižų dribsniai DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Pilno grūdo avižų dribsniai DOBELE, 500 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/kg

  • Šviesūs kvietiniai miltai SPELTA, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šviesūs kvietiniai miltai SPELTA, 1 kg

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/kg

  • Juod. alyvuogės RIMI be kaul., 345 g / 160 g

    Juod. alyvuogės RIMI be kaul., 345 g / 160 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,19 €/kg

  • Vanilinis cukrus, 16g
    0
    22 €
    13,75 €/kg

    Vanilinis cukrus, 16g

    0.37 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,12 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA CAPELLINI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA CAPELLINI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Mini tortilijos SANTA MARIA ORIGINAL, 200g

    Mini tortilijos SANTA MARIA ORIGINAL, 200g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,25 €/kg

Filtrai

Filtrai