Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vais. arbata ŽOLYNĖLIS, su miško uog. 40 g
    -40%
    1
    53 €
    38,25 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. arbata ŽOLYNĖLIS, su miško uog. 40 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,75 €/kg

  • Salsos sk. traškučiai SANTA MARIA GIANT, 160g
    1
    59 €
    9,94 €/kg

    Salsos sk. traškučiai SANTA MARIA GIANT, 160g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Malta kava PUPA SWEET BRAZIL, 250 g
    5
    99 €
    23,96 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Malta kava PUPA SWEET BRAZIL, 250 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,96 €/kg

  • Plikyti ryžiai GALINTA BASMATI SELLA, 800 g

    Plikyti ryžiai GALINTA BASMATI SELLA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Aviž. baltym. košė su ban., karam. AXA, 40 g

    Aviž. baltym. košė su ban., karam. AXA, 40 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,75 €/kg

  • Ekol. lęšių trašk. su burok. BIOPONT, 50 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Tinka vegetarams

    Ekol. lęšių trašk. su burok. BIOPONT, 50 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 92,50 €/kg

  • Šok., riešutų, karam. saus. FRANK & OLI, 50 g

    Šok., riešutų, karam. saus. FRANK & OLI, 50 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,80 €/kg

  • Marin. agurkai SPILVA, pjaust., 460 / 240 g

    Marin. agurkai SPILVA, pjaust., 460 / 240 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,04 €/kg

  • Avižiniai dribs. su kakav., banan. RIMI, 55 g
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Avižiniai dribs. su kakav., banan. RIMI, 55 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,45 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 8 x 100 g
    1
    05 €
    1,31 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 8 x 100 g

    1.52 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,90 €/kg

  • Kepimo milteliai DR. OETKER, 160 g
    1
    99 €
    12,44 €/kg

    Kepimo milteliai DR. OETKER, 160 g

    3.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,94 €/kg

  • Aguročių užtepėlė NIZHYN, 450 g

    Aguročių užtepėlė NIZHYN, 450 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,42 €/kg

  • Jasmine ryžiai RIMI PLANET, 4 x 100 g
    1
    19 €
    2,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jasmine ryžiai RIMI PLANET, 4 x 100 g

    1.78 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,45 €/kg

  • Tirpioji kava JACOBS KRONUNG, 200 g
    8
    99 €
    44,95 €/kg

    Tirpioji kava JACOBS KRONUNG, 200 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,95 €/kg

  • Kavos kaps.s JACOBS LUNGO 8 INTENSO, 10 vnt

    Kavos kaps.s JACOBS LUNGO 8 INTENSO, 10 vnt

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Kavos pup. LAVAZZA BARISTA GRAN CREMA, 1 kg
    18
    99 €
    18,99 €/kg

    Kavos pup. LAVAZZA BARISTA GRAN CREMA, 1 kg

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

  • Anan. griež. sult. RIMI PLANET, 567 g / 340 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Anan. griež. sult. RIMI PLANET, 567 g / 340 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Javainių batonėlis STRAWBERRY, 35 g

    Javainių batonėlis STRAWBERRY, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Javų batonėl. su šok. ban. NESTLE MUSLI, 35 g

    Javų batonėl. su šok. ban. NESTLE MUSLI, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Sausainiai su šokoladu BOGUTTI,135g
    Be cukraus

    Sausainiai su šokoladu BOGUTTI,135g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,70 €/kg

  • Plikyti ryžiai GRALLA PREMIUM, 800 g

    Plikyti ryžiai GRALLA PREMIUM, 800 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,36 €/kg

  • Anakardžių kremas SELECTION BY RIMI, 200 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Anakardžių kremas SELECTION BY RIMI, 200 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/kg

  • Aitrusis saldžiarūgštis padažas BUGA'S, 380 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aitrusis saldžiarūgštis padažas BUGA'S, 380 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Migd. spang. sausainiai THE BEGINNINGS, 80 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Migd. spang. sausainiai THE BEGINNINGS, 80 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,63 €/kg

  • Maistinė želatina RIMI, 20g

    Maistinė želatina RIMI, 20g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,50 €/kg

  • Ciberžolės RIMI, 20g

    Ciberžolės RIMI, 20g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,50 €/kg

  • Pomidorų padažas su ananasais SPILVA, 500 g

    Pomidorų padažas su ananasais SPILVA, 500 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • PICO DE GALLO skon. kuk. traškučiai SM, 185 g
    1
    69 €
    9,14 €/kg

    PICO DE GALLO skon. kuk. traškučiai SM, 185 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,32 €/kg

  • Napoletana pad. su darž. KĖDAINIŲ KONS. 410 g
    1
    79 €
    4,37 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Napoletana pad. su darž. KĖDAINIŲ KONS. 410 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,32 €/kg

  • Baltyminis batonėlis OREO GRENADE, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltyminis batonėlis OREO GRENADE, 60 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,50 €/kg

  • Avižinė košė AXA su griet. mėlyn. mang., 40 g

    Avižinė košė AXA su griet. mėlyn. mang., 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Aviž. košė AXA su griet. brašk. banan., 40 g

    Aviž. košė AXA su griet. brašk. banan., 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Prieskoniai žuviai RIMI SMART, 16 g
    Gera kaina kasdien

    Prieskoniai žuviai RIMI SMART, 16 g

    0.22 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Kokosų miltai RIMI FREE FROM, 300 g
    Rinkis sveikiau Be glitimo

    Kokosų miltai RIMI FREE FROM, 300 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

  • Grikių trapučiai DR.NATURE, 110 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Grikių trapučiai DR.NATURE, 110 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Makar. su sūr., žol. sk. sult. SUN YAN, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makar. su sūr., žol. sk. sult. SUN YAN, 60 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Baltymų milteliai ISOSTAR bananų sk. 400 g
    12
    79 €
    31,97 €/kg

    Baltymų milteliai ISOSTAR bananų sk. 400 g

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,97 €/kg

  • Prot. batonėlis ISOSTAR, van. span. sk. 55 g
    1
    65 €
    30,00 €/kg

    Prot. batonėlis ISOSTAR, van. span. sk. 55 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,00 €/kg

  • DAUMANTŲ krienai, 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DAUMANTŲ krienai, 180 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,28 €/kg

  • Raudonoji arbata RIMI SMART ROOIBOS, 20 x 2 g
    -40%
    0
    29 €
    7,25 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Raudonoji arbata RIMI SMART ROOIBOS, 20 x 2 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

Filtrai

Filtrai