Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 800 g
    1
    05 €
    1,31 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 800 g

    1.52 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,90 €/kg

  • Avižinė košė ACTIVUS, su mang. ir  kok., 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižinė košė ACTIVUS, su mang. ir  kok., 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Žemės rieš. kr. CRUNCHY RIMI GREATLIFE, 250 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau

    Žemės rieš. kr. CRUNCHY RIMI GREATLIFE, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Aitr. papr. sk. kukur. traškuč. DORITOS, 90g
    1
    39 €
    15,44 €/kg

    Aitr. papr. sk. kukur. traškuč. DORITOS, 90g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Makar. GIGLI TRICOLOR SELECT. BY RIMI, 500 g

    Makar. GIGLI TRICOLOR SELECT. BY RIMI, 500 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/kg

  • Pomidorų kečupas FELIX, 350 g

    Pomidorų kečupas FELIX, 350 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,26 €/kg

  • Aviž. dribs. su rieš., karam. sk. RIMI, 55 g
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Aviž. dribs. su rieš., karam. sk. RIMI, 55 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,45 €/kg

  • Baltym. batonėlis BAREBELLS COCO CHOCO, 55 g
    2
    19 €
    39,82 €/kg

    Baltym. batonėlis BAREBELLS COCO CHOCO, 55 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,82 €/kg

  • Makaronų patiekalas ACTIVUS CARBONARA, 227 g
    2
    35 €
    10,35 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronų patiekalas ACTIVUS CARBONARA, 227 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,93 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA TALES OF ROMA, 450 g
    10
    49 €
    23,31 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA TALES OF ROMA, 450 g

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,20 €/kg

  • Česnakiniai pipirai SALDVA, 30 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Česnakiniai pipirai SALDVA, 30 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,67 €/kg

  • Makaronai LUBELLA FARFALLE Nr. 51, 400 g

    Makaronai LUBELLA FARFALLE Nr. 51, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Makaronai SELECTION BY RIMI FUSILLONI, 500 g

    Makaronai SELECTION BY RIMI FUSILLONI, 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Sviestiniai sausainiai DIABLO, 135 g

    Sviestiniai sausainiai DIABLO, 135 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,15 €/kg

  • Saldieji kukurūzai HEINZ, 400 g/220g

    Saldieji kukurūzai HEINZ, 400 g/220g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,22 €/kg

  • Šokolado skonio baltyminis vaflis ME2U 40 g

    Šokolado skonio baltyminis vaflis ME2U 40 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,75 €/kg

  • Saldžiarūgšt. padažas su mang. BUGA'S, 375 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldžiarūgšt. padažas su mang. BUGA'S, 375 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Juodasis šokoladas 70% RŪTA su saldikl., 100g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Juodasis šokoladas 70% RŪTA su saldikl., 100g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Juodieji pipirai žirneliais RIMI, 22g

    Juodieji pipirai žirneliais RIMI, 22g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,55 €/kg

  • Bazilikai RIMI, 6g

    Bazilikai RIMI, 6g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 98,33 €/kg

  • BBQ prieskonių mišinys RIMI, 45g
    Pagaminta Lietuvoje

    BBQ prieskonių mišinys RIMI, 45g

    0.82 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,22 €/kg

  • Avižinė košė su griet. ir uogomis AXA, 40 g

    Avižinė košė su griet. ir uogomis AXA, 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Rūkytos paprikos SANTA MARIA, 37 g

    Rūkytos paprikos SANTA MARIA, 37 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 86,22 €/kg

  • Šoninės skonio makaronai RIMI SMART, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šoninės skonio makaronai RIMI SMART, 60 g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Univers.priesk.mišinys RIMI SMART, 250g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Univers.priesk.mišinys RIMI SMART, 250g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,96 €/kg

  • Jūržolės užkandis BBQ skonio AJI, 3 x 5g

    Jūržolės užkandis BBQ skonio AJI, 3 x 5g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 136,67 €/kg

  • Granola su mėl., citr., kokos. PAULUNS, 450 g

    Granola su mėl., citr., kokos. PAULUNS, 450 g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,09 €/kg

  • Kavos kapsulės LOR PROFONDO, 20 x 5,2 g

    Kavos kapsulės LOR PROFONDO, 20 x 5,2 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,45 €/vnt.

  • Citrinpipiriai SANTA MARIA, 359 g

    Citrinpipiriai SANTA MARIA, 359 g

    9.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • Kavos kapsulės DOLCE GUSTO DORO, 16 x 7,5 g

    Kavos kapsulės DOLCE GUSTO DORO, 16 x 7,5 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,37 €/vnt.

  • Tamsiai skr. malta kava ILLY ESPRESSO, 250 g
    7
    29 €
    29,16 €/kg

    Tamsiai skr. malta kava ILLY ESPRESSO, 250 g

    13.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,96 €/kg

  • Čiobreliai RIMI SMART, 10 g
    Gera kaina kasdien

    Čiobreliai RIMI SMART, 10 g

    0.20 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,00 €/kg

  • Kepimo mišinys picai RIMI, 400 g
    0
    79 €
    1,97 €/kg
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Kepimo mišinys picai RIMI, 400 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,47 €/kg

  • Kepimo mišinys vafliams RIMI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepimo mišinys vafliams RIMI, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Kav. kaps. STARBUCKS SMOOTH CAR. 10 v. 51 g

    Kav. kaps. STARBUCKS SMOOTH CAR. 10 v. 51 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Baltyminis sausainis su šokolado gab., 75 g

    Baltyminis sausainis su šokolado gab., 75 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,53 €/kg

  • Išrūgų balt. ICONFIT, van. sk. su sald., 1 kg

    Išrūgų balt. ICONFIT, van. sk. su sald., 1 kg

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/kg

  • Ryžių užkandis sūrio sk. TASTEES WASABI, 65 g

    Ryžių užkandis sūrio sk. TASTEES WASABI, 65 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Miš. traškiai vištienai su džiūv. MAGGI, 66 g
    0
    95 €
    14,39 €/kg

    Miš. traškiai vištienai su džiūv. MAGGI, 66 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,09 €/kg

  • Vanilinis cukrus DR. OETKER, 160 g
    2
    09 €
    13,06 €/kg

    Vanilinis cukrus DR. OETKER, 160 g

    3.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,19 €/kg

Filtrai

Filtrai