Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Aviž. košė AXA su griet. brašk. banan., 40 g

    Aviž. košė AXA su griet. brašk. banan., 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Prieskoniai žuviai RIMI SMART, 16 g
    Gera kaina kasdien

    Prieskoniai žuviai RIMI SMART, 16 g

    0.22 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Kokosų miltai RIMI FREE FROM, 300 g
    Rinkis sveikiau Be glitimo

    Kokosų miltai RIMI FREE FROM, 300 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

  • Grikių trapučiai DR.NATURE, 110 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Grikių trapučiai DR.NATURE, 110 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Makar. su sūr., žol. sk. sult. SUN YAN, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makar. su sūr., žol. sk. sult. SUN YAN, 60 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Baltymų milteliai ISOSTAR bananų sk. 400 g
    12
    79 €
    31,97 €/kg

    Baltymų milteliai ISOSTAR bananų sk. 400 g

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,97 €/kg

  • Prot. batonėlis ISOSTAR, van. span. sk. 55 g
    1
    65 €
    30,00 €/kg

    Prot. batonėlis ISOSTAR, van. span. sk. 55 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,00 €/kg

  • DAUMANTŲ krienai, 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DAUMANTŲ krienai, 180 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,28 €/kg

  • Raudonoji arbata RIMI SMART ROOIBOS, 20 x 2 g
    -40%
    0
    29 €
    7,25 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Raudonoji arbata RIMI SMART ROOIBOS, 20 x 2 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Javainis sausain., zefyrų sk. CORNY BIG, 40 g

    Javainis sausain., zefyrų sk. CORNY BIG, 40 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Tirpus kavos gėrimas JACOBS 3in1, 12,6 g
    Gera kaina kasdien

    Tirpus kavos gėrimas JACOBS 3in1, 12,6 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,00 €/kg

  • Padažas su Chipotle papr. SANTA MARIA, 250 ml

    Padažas su Chipotle papr. SANTA MARIA, 250 ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,25 €/kg

  • Kuskusas RIMI SMART MOYEN, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Kuskusas RIMI SMART MOYEN, 300 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

  • Kavos kapsulės RIMI LUNGO, 16 x 7 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės RIMI LUNGO, 16 x 7 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,28 €/vnt.

  • Keto picos pagrindas RIMI FREE FROM, 150 g

    Keto picos pagrindas RIMI FREE FROM, 150 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • Keto riestainis RIMI FREE FROM, 150 g
    Be glitimo Be laktozės

    Keto riestainis RIMI FREE FROM, 150 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,93 €/kg

  • Guminukai DIABLO, su saldikliu, 75 g

    Guminukai DIABLO, su saldikliu, 75 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,20 €/kg

  • Žal. alyv. įd. ančiuv. EL FARO, 370 ml/ 150 g

    Žal. alyv. įd. ančiuv. EL FARO, 370 ml/ 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Maltos kavos kapsulės LOR BRAZIL, 10 x 5,2 g
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Maltos kavos kapsulės LOR BRAZIL, 10 x 5,2 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Konservuoti abrikosai SALLING, 410 g / 230 g
    1
    19 €
    5,17 €/kg

    Konservuoti abrikosai SALLING, 410 g / 230 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/kg

  • Žal. alyvuogės su česnakais SALLING, 290 g

    Žal. alyvuogės su česnakais SALLING, 290 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,28 €/kg

  • Arbata ETNO MILK OOLONG, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata ETNO MILK OOLONG, 40 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Jautienos sultinys GALLINA BLANCA, 8 vnt 80 g

    Jautienos sultinys GALLINA BLANCA, 8 vnt 80 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,13 €/kg

  • Kavos kap. STARBUCKS BY NESPRESSO CHOCO, 51 g

    Kavos kap. STARBUCKS BY NESPRESSO CHOCO, 51 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Aviž. baltym. košė su aviet., brašk. AXA, 40g

    Aviž. baltym. košė su aviet., brašk. AXA, 40g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,75 €/kg

  • Cin. sk. dribsniai CINI MINIS PROTEIN, 340 g

    Cin. sk. dribsniai CINI MINIS PROTEIN, 340 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,21 €/kg

  • Mangų džemas KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g
    1
    95 €
    5,91 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mangų džemas KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,45 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS BARISTA CREMA, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS BARISTA CREMA, 1 kg

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,99 €/kg

  • Juodoji arbata RIMI SMART, 80 g
    -40%
    0
    11 €
    1,38 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Juodoji arbata RIMI SMART, 80 g

    0.18 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,25 €/kg

  • Anan. gab. sultyse RIMI PLANET, 567 g / 340 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Anan. gab. sultyse RIMI PLANET, 567 g / 340 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Sausi pusryčiai OHO COOKIE PILLOWS, 0,375 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai OHO COOKIE PILLOWS, 0,375 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,11 €/kg

  • Batonėlis su karamele FLAPJACK, 60 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Batonėlis su karamele FLAPJACK, 60 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,17 €/kg

  • Akmens druska SANTA MARIA, 455 g

    Akmens druska SANTA MARIA, 455 g

    8.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,23 €/kg

  • Ekologiški rozmarinai SANTA MARIA, 19g
    Ekologiškas

    Ekologiški rozmarinai SANTA MARIA, 19g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 204,74 €/kg

  • Traškūs dribsniai su šokoladu AXA, 375 g
    1
    99 €
    5,31 €/kg

    Traškūs dribsniai su šokoladu AXA, 375 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/kg

  • Aviečių užtepėlė PŪRE, 410 g

    Aviečių užtepėlė PŪRE, 410 g

    4.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,61 €/kg

  • Mar. raudoni vyšniniai pomidor., 720 ml/370ml

    Mar. raudoni vyšniniai pomidor., 720 ml/370ml

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,81 €/l

  • Juodosios sezamo sėklos, 150 g
    Rinkis sveikiau

    Juodosios sezamo sėklos, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Sojų pad.su sez.aliejumi KIKKOMAN, 250ml

    Sojų pad.su sez.aliejumi KIKKOMAN, 250ml

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,96 €/l

  • Tirpi kava INDIAN INSTANT, 90 g
    Gera kaina kasdien

    Tirpi kava INDIAN INSTANT, 90 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,78 €/kg

Filtrai

Filtrai