Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • DAUMANTŲ adžika, 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DAUMANTŲ adžika, 260 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Javainių batonėlis su ban. p. šok. RIMI, 30 g
    0
    33 €
    11,00 €/kg

    Javainių batonėlis su ban. p. šok. RIMI, 30 g

    0.42 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,00 €/kg

  • Gr. par. makaronai NONGSHIM CHAPAGETTI, 140 g

    Gr. par. makaronai NONGSHIM CHAPAGETTI, 140 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,21 €/kg

  • Pomidorų kečupas RIMI, 400 g

    Pomidorų kečupas RIMI, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Avižinė košė su bananais SKANĖJA, 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižinė košė su bananais SKANĖJA, 40 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Baltosios pupelės RIMI, 400 g

    Baltosios pupelės RIMI, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Žal. citr., paprikų sk. trapučiai RIMI, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žal. citr., paprikų sk. trapučiai RIMI, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Granola su kokos. ir linų sėm. PAULUNS, 450 g

    Granola su kokos. ir linų sėm. PAULUNS, 450 g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,42 €/kg

  • Baltym. baton. PEANUTS & CHOCOLATE RIMI, 35 g
    0
    95 €
    27,14 €/kg

    Baltym. baton. PEANUTS & CHOCOLATE RIMI, 35 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,00 €/kg

  • Ekol. lazan. lakštai SALLING GLUTENFRI, 250 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. lazan. lakštai SALLING GLUTENFRI, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Saldžiarūgštis pad. SALLING STIR FRY, 100 g
    0
    90 €
    9,00 €/kg

    Saldžiarūgštis pad. SALLING STIR FRY, 100 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

  • Grynas alyvuogių aliejus RIMI, puršk., 200 g

    Grynas alyvuogių aliejus RIMI, puršk., 200 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,45 €/l

  • Kvietiniai miltai PASAKA 550, 2 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai PASAKA 550, 2 kg

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,70 €/kg

  • Dribsniai NESTLE LION PROTEIN, 340 g

    Dribsniai NESTLE LION PROTEIN, 340 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,21 €/kg

  • Makaronai MAC&CHEESE CHEDDAR, 184 g

    Makaronai MAC&CHEESE CHEDDAR, 184 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,25 €/kg

  • Aštrus čili padažas SALLING SRIRACHA, 220 ml
    2
    09 €
    9,50 €/l

    Aštrus čili padažas SALLING SRIRACHA, 220 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/l

  • Garstyčios su grūdeliais KUHNE, 255 g

    Garstyčios su grūdeliais KUHNE, 255 g

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,31 €/l

  • KĖDAINIŲ pomidorų kečupas šašlyk. gard., 550g

    KĖDAINIŲ pomidorų kečupas šašlyk. gard., 550g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,25 €/kg

  • Sausi pusryčiai RIMI HONEY POPS, 200 g
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai RIMI HONEY POPS, 200 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,95 €/kg

  • Klasikinis KĖDAINIŲ pomidorų kečupas, 1kg
    2
    89 €
    2,89 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Klasikinis KĖDAINIŲ pomidorų kečupas, 1kg

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,19 €/kg

  • Pilno grūdo spagečiai LUBELLA, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Pilno grūdo spagečiai LUBELLA, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Naminiai baklažanai STORKO, 540 g

    Naminiai baklažanai STORKO, 540 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,35 €/kg

  • Batonėlis su rieš. NICKS su sald., 40g
    1
    69 €
    42,25 €/kg
    Be glitimo

    Batonėlis su rieš. NICKS su sald., 40g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD FIORI LUNGO, 58 g

    Kavos kapsulės AROMA GOLD FIORI LUNGO, 58 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Spang. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml
    -40%
    4
    36 €
    7,73 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Spang. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml

    7.26 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,87 €/kg

  • Riešutų kremas SELECTION BY RIMI, 200 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Riešutų kremas SELECTION BY RIMI, 200 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Vaisių ir rieš. užkandis GREENZ APRICOT, 30 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be pieno Be laktozės

    Vaisių ir rieš. užkandis GREENZ APRICOT, 30 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,33 €/kg

  • Dribsn. KELLOGG'S CRUNCHY NUT GR.CHOCO, 380 g
    3
    49 €
    9,18 €/kg

    Dribsn. KELLOGG'S CRUNCHY NUT GR.CHOCO, 380 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,13 €/kg

  • Kario prieskoniai RIMI, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kario prieskoniai RIMI, 25g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,60 €/kg

  • Kavos pup. SELECT. BY RIMI ESPRESSO, 1 kg
    12
    59 €
    12,59 €/kg

    Kavos pup. SELECT. BY RIMI ESPRESSO, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Marinuoti vyšniniai pomidorai NIZHYN, 450 g

    Marinuoti vyšniniai pomidorai NIZHYN, 450 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,87 €/kg

  • Čili sk. kukur. traškučiai SANTA MARIA, 185 g
    1
    79 €
    9,68 €/kg

    Čili sk. kukur. traškučiai SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Skrudinta malta kava VESPUCCI, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Skrudinta malta kava VESPUCCI, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Garinti grikiai BIORINA, 4 x 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Garinti grikiai BIORINA, 4 x 100 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,87 €/kg

  • Krem. karamelė su sald.WERTHER'S Orig.SF, 70g
    Be cukraus

    Krem. karamelė su sald.WERTHER'S Orig.SF, 70g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,57 €/kg

  • Kavos kapsulės DOLCE GUSTO INTEN., 16 x 7,5 g

    Kavos kapsulės DOLCE GUSTO INTEN., 16 x 7,5 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,37 €/vnt.

  • Kavos pupelės MERRILD ARABICA, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės MERRILD ARABICA, 1 kg

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

  • Batonėlis AXA su žem. riešut. slyvomis, 30 g

    Batonėlis AXA su žem. riešut. slyvomis, 30 g

    0.47 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,67 €/kg

  • Žalios arbatos milteliai VIFON  MATCHA, 50 g
    -40%
    2
    99 €
    59,80 €/kg

    Žalios arbatos milteliai VIFON MATCHA, 50 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,80 €/kg

  • Apelsinų džemas SELECTION BY RIMI, 230 g

    Apelsinų džemas SELECTION BY RIMI, 230 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,87 €/kg

Filtrai

Filtrai