Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kavos pup. STARBUCKS BLONDE ESPRESSO, 450 g

    Kavos pup. STARBUCKS BLONDE ESPRESSO, 450 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,31 €/kg

  • Avižinė košė su pienu ir uogom. MALSENA, 45 g
    0
    48 €
    10,67 €/kg

    Avižinė košė su pienu ir uogom. MALSENA, 45 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Migdolų kremas SELECTION BY RIMI, 200 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Migdolų kremas SELECTION BY RIMI, 200 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/kg

  • Batonėlis su juod. serbentais FLAPJACK, 60 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Batonėlis su juod. serbentais FLAPJACK, 60 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,17 €/kg

  • Batonėlis su kakava FLAPJACK, 60 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Batonėlis su kakava FLAPJACK, 60 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,17 €/kg

  • Vaisių ir rieš. užkandis GREENZ COCONUT, 30 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be pieno Be laktozės

    Vaisių ir rieš. užkandis GREENZ COCONUT, 30 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,33 €/kg

  • Ekologiškos paprikos SANTA MARIA, 36g
    Ekologiškas

    Ekologiškos paprikos SANTA MARIA, 36g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 108,06 €/kg

  • Svies.sausainiai be cukraus BOGUTTI,135g
    Be cukraus

    Svies.sausainiai be cukraus BOGUTTI,135g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,70 €/kg

  • Maistinė želatina RIMI SMART, 20 g
    Gera kaina kasdien

    Maistinė želatina RIMI SMART, 20 g

    0.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,50 €/kg

  • Alyvuog. aliejus BONO ITALIAN SELECTION,500ml
    Rinkis sveikiau

    Alyvuog. aliejus BONO ITALIAN SELECTION,500ml

    14.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,78 €/l

  • Alyvuogių aliejus GRECALE GUSTOLU, 750 ml
    9
    99 €
    13,32 €/l

    Alyvuogių aliejus GRECALE GUSTOLU, 750 ml

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,65 €/l

  • Kiauš. makaron. VERMICELLI RIMI PLANET, 500 g

    Kiauš. makaron. VERMICELLI RIMI PLANET, 500 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • Baltyminiai barb. sk. traškučiai POPCROP, 60g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Baltyminiai barb. sk. traškučiai POPCROP, 60g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,17 €/kg

  • Žolelių ir česnakų mišinys 28gx14

    Žolelių ir česnakų mišinys 28gx14

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,36 €/kg

  • Rupi jūros druska CHALUPA GRUESA, 1 kg

    Rupi jūros druska CHALUPA GRUESA, 1 kg

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/kg

  • Aštri pupelių sriuba su jaut. ACTIVUS, 400 g
    2
    09 €
    5,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Aštri pupelių sriuba su jaut. ACTIVUS, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Kavos kap. STARBUCKS CREAMY VANIL. 10 v. 51 g

    Kavos kap. STARBUCKS CREAMY VANIL. 10 v. 51 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Ekologiška trinta morkų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiška trinta morkų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekol. boliv. balandos patiek. ACTIVUS, 250 g
    2
    09 €
    8,36 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. boliv. balandos patiek. ACTIVUS, 250 g

    3.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,20 €/kg

  • Margosios pupelės RIMI, 400 g

    Margosios pupelės RIMI, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Želė sald. ananasų, mango sk. NEOBOT., 120 g

    Želė sald. ananasų, mango sk. NEOBOT., 120 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,08 €/kg

  • Sorgų kruopos RIMI FREE FROM, 375 g
    Tinka veganams

    Sorgų kruopos RIMI FREE FROM, 375 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,51 €/kg

  • Ekol. sausainiai su cinam. SALLING, 170 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. sausainiai su cinam. SALLING, 170 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,71 €/kg

  • Žemės riešutų kremas RIMI SMART, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žemės riešutų kremas RIMI SMART, 350 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,11 €/kg

  • Aitr. paprik. sk. kukur. trašk. DORITOS, 90 g
    1
    39 €
    15,44 €/kg

    Aitr. paprik. sk. kukur. trašk. DORITOS, 90 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Duonelės SCHAR, be glitimo, 180 g

    Duonelės SCHAR, be glitimo, 180 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,72 €/kg

  • Makaronai KRIAUKLĖS PASAKA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai KRIAUKLĖS PASAKA, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

  • Sūdytos karamelės sausainis FRANK & OLI, 50 g

    Sūdytos karamelės sausainis FRANK & OLI, 50 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,80 €/kg

  • Prieskonių mišinys kotletams MAGGI, 69 g
    0
    95 €
    13,77 €/kg

    Prieskonių mišinys kotletams MAGGI, 69 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,04 €/kg

  • Marinuotos paprikos SPILVA, 650 g / 300 g

    Marinuotos paprikos SPILVA, 650 g / 300 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,63 €/kg

  • Žalioji arbata su citrina TWININGS, 40 g
    -40%
    3
    23 €
    80,75 €/kg

    Žalioji arbata su citrina TWININGS, 40 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 134,75 €/kg

  • Kavos pupelės MERRILD CREMA 1KG

    Kavos pupelės MERRILD CREMA 1KG

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

  • Batonėlis su šokol. GREENZ PROTEIN MANGO, 32g
    Be glitimo Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Batonėlis su šokol. GREENZ PROTEIN MANGO, 32g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,31 €/kg

  • Kavos pupelės STARBUCKS PIKE PLACE, 450 g

    Kavos pupelės STARBUCKS PIKE PLACE, 450 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,31 €/kg

  • Daržovių sultinys GALINA BLANCA, 10gx12vnt.

    Daržovių sultinys GALINA BLANCA, 10gx12vnt.

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,25 €/kg

  • Daržovių sultinys MAGGI, 160 g
    1
    65 €
    10,31 €/kg

    Daržovių sultinys MAGGI, 160 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,44 €/kg

  • Cukraus pudra RIMI, 20g
    Pagaminta Lietuvoje

    Cukraus pudra RIMI, 20g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,50 €/kg

  • Juodoji arbata AHMAD ENGLISH, 40 pak. 80 g
    -40%
    2
    39 €
    29,88 €/kg

    Juodoji arbata AHMAD ENGLISH, 40 pak. 80 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,88 €/kg

  • Ekol.sezamų sėklų aliejus BIONATURALIS, 250ml
    Ekologiškas

    Ekol.sezamų sėklų aliejus BIONATURALIS, 250ml

    6.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,91 €/l

  • Javain. su brašk. ir jogurt. gl. TEKMAR, 30 g

    Javain. su brašk. ir jogurt. gl. TEKMAR, 30 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

Filtrai

Filtrai