Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Balt. sausainis su sald. GO ON BROWNIE, 50 g

    Balt. sausainis su sald. GO ON BROWNIE, 50 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,80 €/kg

  • Makaronai su saldikliu BULDAK CARBONARA 130 g

    Makaronai su saldikliu BULDAK CARBONARA 130 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,46 €/kg

  • Greitai paruoš. ryžių dribsniai RIMI, 400 g
    1
    25 €
    3,12 €/kg

    Greitai paruoš. ryžių dribsniai RIMI, 400 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

  • Kepimo padažas TIKKA MASALA SM, 360 g

    Kepimo padažas TIKKA MASALA SM, 360 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,36 €/kg

  • Kepimo padažas KORMA SANTA MARIA, 360 g

    Kepimo padažas KORMA SANTA MARIA, 360 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,36 €/kg

  • Ekol. FUSILLI makar. su gr. SALL.GLUT., 250 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. FUSILLI makar. su gr. SALL.GLUT., 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Pistacijų pesto SELECTION BY RIMI, 130 g

    Pistacijų pesto SELECTION BY RIMI, 130 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,92 €/kg

  • Geltonosios švelnios garstyčios RIMI, 190 g

    Geltonosios švelnios garstyčios RIMI, 190 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,26 €/kg

  • Konservuoti vaisiai SALLING, 410 g / 230 g

    Konservuoti vaisiai SALLING, 410 g / 230 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/kg

  • Kons. sviestinės pupelės GLOBUS, 326 g /285 g

    Kons. sviestinės pupelės GLOBUS, 326 g /285 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/kg

  • Kvietiniai miltai picai DURUM LAMOLISANA,1 kg

    Kvietiniai miltai picai DURUM LAMOLISANA,1 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

  • Miner. talbl. greipfr. sk. MAXI NUTRIT., 40 g

    Miner. talbl. greipfr. sk. MAXI NUTRIT., 40 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 77,25 €/kg

  • Citrininiai pipirai SALDVA, 25 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Citrininiai pipirai SALDVA, 25 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,60 €/kg

  • Tirpioji kava JACOBS KRONUNG, 100 g

    Tirpioji kava JACOBS KRONUNG, 100 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,90 €/kg

  • Sausainiai GULLON be glitimo, 200 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Sausainiai GULLON be glitimo, 200 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,45 €/kg

  • Javain. batonėl. su šokol. NESTLE MUSLI, 35 g

    Javain. batonėl. su šokol. NESTLE MUSLI, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Datulių batonėlis su avietėmis RIMI, 30 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be pieno Be laktozės

    Datulių batonėlis su avietėmis RIMI, 30 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,00 €/kg

  • 5 rūšių pupelės pomidorų padaže HEINZ, 415 g

    5 rūšių pupelės pomidorų padaže HEINZ, 415 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,00 €/kg

  • Sausos mielės RIMI, 12g

    Sausos mielės RIMI, 12g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,50 €/kg

  • Aviž. dribsniai su brašk. ir griet. AXA, 40 g

    Aviž. dribsniai su brašk. ir griet. AXA, 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Lazdynų riešutų kremas RIMI BASIC, 400 g
    Gera kaina kasdien

    Lazdynų riešutų kremas RIMI BASIC, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Pomidorų padažas SPILVA, 510 g

    Pomidorų padažas SPILVA, 510 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,88 €/kg

  • Gr. par. makaronai RIMI SMART, dar. sk. 60 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gr. par. makaronai RIMI SMART, dar. sk. 60 g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Augalinių baltymų kubeliai KORNI, 100 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Augalinių baltymų kubeliai KORNI, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Dribsniai KELLOGG'S COCO POPS, 330 g
    3
    49 €
    10,58 €/kg

    Dribsniai KELLOGG'S COCO POPS, 330 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,12 €/kg

  • Kavos kapsulės LAVAZZA AMM DELIZIOSO, 120 g
    4
    99 €
    0,31 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA AMM DELIZIOSO, 120 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,41 €/vnt.

  • Makaronai be glitimo BARILLA FUSILLI, 400 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Makaronai be glitimo BARILLA FUSILLI, 400 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,47 €/kg

  • Batonėlis su papaja THE BEGINNINGS, 40 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be pieno Be laktozės

    Batonėlis su papaja THE BEGINNINGS, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Makaronai su aštriu višt. sult. SUN YAN, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai su aštriu višt. sult. SUN YAN, 60 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Kavos pupelės LOFBERGS BRAZIL, 1 kg

    Kavos pupelės LOFBERGS BRAZIL, 1 kg

    33.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,29 €/kg

  • Šokolad. lazdyno riešutų kremas DIABLO, 350 g

    Šokolad. lazdyno riešutų kremas DIABLO, 350 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,26 €/kg

  • Braškių ir vanilės skon. želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Braškių ir vanilės skon. želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Žal. arbat. gėrim. LATTE MATCHA, 14 g x 6 vnt
    -40%
    1
    79 €
    21,31 €/kg

    Žal. arbat. gėrim. LATTE MATCHA, 14 g x 6 vnt

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,60 €/kg

  • Mangų ir pasifl. uogų tyrė arb. MASHIE, 500ml
    -40%
    5
    39 €
    9,51 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mangų ir pasifl. uogų tyrė arb. MASHIE, 500ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,86 €/kg

  • Batonėlis su saldik. GO ON CRISP COOKIE, 50 g

    Batonėlis su saldik. GO ON CRISP COOKIE, 50 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,00 €/kg

  • Majonezas EF SRIRACHA, 200 ml
    Tinka veganams

    Majonezas EF SRIRACHA, 200 ml

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,95 €/l

  • Garinti grikiai RIMI, 4 x 100 g

    Garinti grikiai RIMI, 4 x 100 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,12 €/kg

  • Baltym. baton. VANILLA & CRISPIES RIMI, 35 g
    0
    95 €
    27,14 €/kg

    Baltym. baton. VANILLA & CRISPIES RIMI, 35 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,00 €/kg

  • Saldainiai  DIABLO su šokolado įdaru, 75 g

    Saldainiai DIABLO su šokolado įdaru, 75 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,53 €/kg

  • Bolivinė balanda RIMI FREE FROM, 375 g
    Tinka veganams

    Bolivinė balanda RIMI FREE FROM, 375 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/kg

Filtrai

Filtrai