Single image Single mobile image

SU „RIMI“ APSIPIRK KUR, KADA IR KAIP NORI

 

Nepriklausomai nuo to, kokius sudėtingus pietus esi suplanavęs, mes turime įrankius, kurie mažais žingsneliais palengvins tavo apsipirkimo patirtį ir kasdienybę. Apsipirk „Rimi“ kur, kada ir kaip nori.

Receptai

Nusibodo sukti galvą, ką šiandien gaminsi? „Rimi“ svetainėje ar programėlėje rasi net 500 receptų, kuriuos realiu laiku galėsi nusiųsti šeimai ar draugams, o vieno mygtuko paspaudimu visi patiekalui reikalingi ingredientai atsidurs jūsų e. parduotuvės pirkinių krepšelyje.

Naršyk receptus

Pirkinių sąrašas

Ar būna, kad vaikštai parduotuvėje ir neprisimeni, ką norėjai įsigyti? O galbūt dažnai atvyksti išalkęs ir griebi viską, kas papuola? Kitą kartą išbandyk „Rimi“ programėlėje esančią pirkinių sąrašo funkciją: jokio bereikalingo popieriaus, neįmanoma pamesti, o svarbiausia – lengva naudoti.

Atsisiųsk „Rimi“ programėlę

Asmeniniai pasiūlymai

Nuo šiol nuolaidos tavo pamėgtiems produktams atkeliauja dar patogesniai būdais – pasitikrink ir aktyvuok gautus asmeninius pasiūlymus kortelių terminale, svetainėje, gavus naujinelaiškį arba „Rimi“ programėlėje.

Daugiau apie Asmeninius pasiūlymus

E. parduotuvė

Nesinori keliauti į parduotuvę? Pateik užsakymą „Rimi“ elektroninėje parduotuvėje, o prekes pristatysime tiesiai į namus arba galėsi jas atsiimti artimiausiame prekybos centre ar „Rimi Drive“ stotelėje.

Apsipirk e. parduotuvėje

Kortelė telefone

Ar kada buvai pamiršęs „Mano Rimi“ kortelę namuose? Daugiau neteks praleisti geriausių savaitės pasiūlymų, asmeninių nuolaidų ir specialių kuponų, nes visą laiką ją gali turėti savo telefone ir naudotis atsiskaitydamas kasoje ar savitarnoje.

Atsisiųsk „Rimi“ programėlę

Savitarnos kasos

Skubi? Išvenk eilių ir sutrumpink savo apsipirkimo laiką parduotuvėse naudodamiesi specialiomis savitarnos kasomis.

Rask artimiausią parduotuvę

„Rimi Drive“

Norėtum apsipirkti neišlipdamas iš automobilio? Užsisakyk prekes „Rimi“ e. parduotuvėje ir atsiimk jas grįždamas namo pakeliui esančiose „Rimi Drive“ stotelėse. Mūsų darbuotojai atneš ir sukraus pirkinius tiesiai į tavo automobilį be jokio papildomo kontakto.

Apsipirk e. parduotuvėje