Vaida Kaikarienė

Personalo vadovė

Mūsų organizacijos išskirtinumas – žmonės, tad Personalo skyriuje džiaugiamės galėdami kartu su visais darbuotojais kurti sėkmingą „Rimi“. Čia vertiname Tavo pasirinkimą–drąsiai sakome kiekvienam pradedančiam karjerą, norinčiam pokyčių ar nežinančiam kokioje srityje norėtų dirbti.

„Rimi“ rasite įvairiausių sričių ir pareigų, svajonių darbą – taip pat! Nauja veikla dažnai kelia nerimą, todėl džiaugiamės, kad mūsų draugiškas kolektyvas padeda naujokams įsivažiuoti gerokai lengviau.

Mūsų stiprybė slypi įvairovėje, todėl esame „Įvairovės chartijos nariai“, tikime, kad #AmžiusNesvarbu ir didžiuojamės, ypač, aukštais vertinimais lygybių galimybių užtikrinimo srityje.

Personalo skyriuje kuriame paprastus įrankius, kurie darbuotojams padeda kasdienėje veikloje. Mokymų programų, įvertinimo, aiškių tikslų, konsultacijų pagalba stengiamės įkvėpti darbui ir kasdien skatiname rūpintis vieni kitais.

Mums labai svarbu, kad žmonės būtų laimingi darbe, todėl daug dėmesio skiriame geros aplinkos kūrimui, efektyviai komunikacijai, lyderystei, darbuotojų vystymui ir karjeros galimybėms. Tik laimingi ir įsitraukę darbuotojai gali kasdien kurti vertę mūsų pirkėjams. Tai – iššūkis, ir tai mums patinka!